Telefon Tavsiyesi Wawe & Wawe2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Wawe & Wawe2
Merhaba arkadaşlar.
Bu konuyu tamamen bilgi amaçlı açıyorum. Telefonlardan bi tanesini almak gibi bir amacım yok. Sadece almak isteyen arkadaşların bilgilenmesi için.

Yardımcı olur musunuz? Benim fazla bir bilgim yok da:)

• Beğen
Tepkiler: mhmmfrkan

Emre-45

Emre-45

Üye
Wave 1 in ekranı daha iyi.
Wave 2 nin ekranı daha büyük.

:::burak:::

:::burak:::

Üye
ikiside iyi teldir ama wave 2nin ekran büyüklüğü dışında hiçbir artısı yok ,ama waven artıları wave 2ye göre çoktur,içlerinde biri 3g hızı!

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
pesi SAMSUNG bu Wawe2'yi neden çıkardı?
Ekranı büyük olsun diye mi???:allalla:

silver021

silver021

Üye
hayir superamoled ekranların maliyeti çok yüksek vede üretimi çok zor oldugundan superamoled ekranlarin üretimini karşilayabilmek için yeni tesisler kuruldu. wave dünya çapinda 5 milyondan fazla satti. bunu karşilayabilmek için samsung wave 2 yi ön ayak olarak sürdü. wave 1 ile wave 2 ekran dişinda hic bir farklilik olmadan 1ghz a8 cortex islemci 512mb ram powersgx gpu olarak cikartip sundu piyasaya. yani açikçasi wave 1 wave 2 ikiside ayni bir fark yok aralarinda. hatta ekran türü farkli ve büyük olmasina rağmen ikisininde çözünürlükleri ayni. 480x800... yani wave 2 ye çikan her uygulama wave 1 ede çikiyor ve yüklenebiliyor.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Çok açıklayıcı oldu.:oke:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
wave 2nin ekrani büyük ancak wave de ki kalite yok diyebiliriz

hoss

hoss

Üye
wave1

eaagent

eaagent

Üye
Wave 2 nin ekranı kötü değil ,diğerlerine göre çok daha iyi hatta ''SC LCD'' ,büyüklüğüde cabası. Ancak büyük olmasını saymazsak Superamoled bambaşkadır tabi..

hoss

hoss

Üye
:D Konuyu okumadan sadece post kasmak için yapılmış bir yorum daha karşınızda..
yukarıdaki arkadaşlar zaten yazılacakların hepsini yazmış ne yazmamı bekliyorsun başka , zorla bulaşmaya calısıyorsunuz insanlara sen ve senin gibileri

cehili

cehili

Üye
Emre uyma kardeşim.Laftan anlamayana laf anlatmaya çalışmak gereksiz.
Konuya gelince wave 1 ekrani süper amoled olduğu için wave2den iyidir. büyük ekran sevenler için wave2 de alınır çünkü wave 2nin ekrani sadece wave 1e göre düşüktür diğer modellerle kıyaslarsak yine çok iyi bir ekrana sahiptir.

hoss

hoss

Üye
Emre uyma kardeşim.Laftan anlamayana laf anlatmaya çalışmak gereksiz.
Konuya gelince wave 1 ekrani süper amoled olduğu için wave2den iyidir. büyük ekran sevenler için wave2 de alınır çünkü wave 2nin ekrani sadece wave 1e göre düşüktür diğer modellerle kıyaslarsak yine çok iyi bir ekrana sahiptir.
terbiye ol yaptıgın seviyesizce hakaret leri unutmadım

cehili

cehili

Üye
Unutma sakla sıkıldıkça hatırlarsn aklına gelir. Her lafa girme sana söz yok orda. Bir atasozu var da kullanmak istemiyorum tamam?

hoss

hoss

Üye
Unutma sakla sıkıldıkça hatırlarsn aklına gelir. Her lafa girme sana söz yok orda. Bir atasozu var da kullanmak istemiyorum tamam?
senin her kullandıgı laf hakeretten öteye gidemez zaten , benmiyim senmisin her lafıma giren ,benim hatırlayacagım birsey yok sen seviyenle kendini rezil etmeyi başardın zaten

cehili

cehili

Üye
Hoss bi cevap verme. Senin lafina giren olmadı. Emreye öğüt de bulundum. Bi sus artık da cevap verme.

cehili

cehili

Üye
Sanane kardeşim. Sen kimsin hayırdır ? Geçen konudan kuyruk acin kalmış herhalde daha gelmiş o zamanı açıyorsun. ama normal anlıyorum seni canın yandı demi? bulaşma herkese canını yakarlar ;)

hoss

hoss

Üye
Sanane kardeşim. Sen kimsin hayırdır ? Geçen konudan kuyruk acin kalmış herhalde daha gelmiş o zamanı açıyorsun. ama normal anlıyorum seni canın yandı demi? bulaşma herkese canını yakarlar ;)
yoo rezil oldun resmen karşımdda benim agzımdan tek hakaret cıkmadı sen ise hakaretler yagdırdın ve seviyeni herkese göstersen , olay bundan ibaret ,aynı üslupla konuşmaya devam ediyorsun , unutmaki toplum içinde kendine saygın yoksa başkalarına olsun

cehili

cehili

Üye
Bak sana sus diyorum susmayip uzatan sensin. Kimin rezil olduğu arkandan yapılan yorumları okuduktan sonra bir daha karar ver istersen:) Hala da yorum yapabilirsen daha da birşey demiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt