vodafone mu avea mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Bir de avea woops hizmeti cikti yeni her yone 500 dk her yone 5000 sms ve 2 gb internet hem faturalida hemde faturasizda aylik 23 lira. Avea'nin ustune tarife yapan yoktur.

Massbattle

Üye
Vodafone yabancıların şirketi türkiyeye kazandırdığı yok denecek kadar az üstelik türkiye vergide kesiyor avea türk şirketi hisselerinin çoğu yabancı şirketin olsada türkiyeye kazandırıyor ,tarifeleride uygun ama türk insanı gidip vodafone seçiyor Allah yardım etsin

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Vodafone yabancıların şirketi türkiyeye kazandırdığı yok denecek kadar az üstelik türkiye vergide kesiyor avea türk şirketi hisselerinin çoğu yabancı şirketin olsada türkiyeye kazandırıyor ,tarifeleride uygun ama türk insanı gidip vodafone seçiyor Allah yardım etsin
çekmediğinden olabilir mi :D

• Beğen
Tepkiler: Massbattle

Massbattle

Üye
Çekmediği bir yer görmedim üstelik malatyada yaşıyorum :)

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Çekmediği bir yer görmedim üstelik malatyada yaşıyorum :)
ben yazları memlekete yani aydına gidiyorum ve köyde çekmiyo. turkcell bile doğru düzgün çekmiyo orda bi vodafone iyi :) ayrıyetten şu anda ankarada bi yurttayım zemin katta ve kantinde çekmiyor

• Beğen
Tepkiler: Massbattle

Massbattle

Üye
evet uydumuz çok az yada avrupadakilerinki kadar pahalı değil belkide ondandır bilmiyorum 4a yörüngeye bırakıldığında belki daha iyi sonuçlar çıkabilir.. birde bu yönden düşünün

• Beğen
ismail

ismail

Üye
evet uydumuz çok az yada avrupadakilerinki kadar pahalı değil belkide ondandır bilmiyorum 4a yörüngeye bırakıldığında belki daha iyi sonuçlar çıkabilir.. birde bu yönden düşünün
teknik detayları bilmiyorum ama senede enaz 3 haftam köyde geçiyo :)
ve yurttada zemin kattayım yani senemin geri kalan kısmının &70ide yurtta geçtiği için avea almam mümkün değil. turkcellde fiyatlardan alamam. o yüzden birtek ingiliz malı vodafone kalıyo bana

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
mecbursun sende benim gibi :D sadece durum ters :D
Ben bu milletin Turkcell Vodafone Avea kavgasına da anlam veremiyorum :D Tamam benim için Avea iyi ama bi başkası için iyi olmayabilir veya onun olduğu yerde çekmeyebilir :D 3 operatöründe çekmediği yerler illa ki var bizim köyde Turkcell'de çekmiyor ona bakarsan :D

• Beğen
Never Back Down

Never Back Down

Üye
hocam vodafone aveadan ucuz olsaydı bu laflarını tekrar söylerdin değilmi.
herkez cebine göre bakıyor senin cebinede o uygun geldi
ben aveadan geçmeyi vodafona çok memnunum internet 20mps altına düşmedi

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Ben bu milletin Turkcell Vodafone Avea kavgasına da anlam veremiyorum :D Tamam benim için Avea iyi ama bi başkası için iyi olmayabilir veya onun olduğu yerde çekmeyebilir :D 3 operatöründe çekmediği yerler illa ki var bizim köyde Turkcell'de çekmiyor ona bakarsan :D
aynen bide buna ayriyetten android wp kavgası oluyo komedi :D

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
aynen bide buna ayriyetten android wp kavgası oluyo komedi :D
iPhone'u saymıyorum :D Bende Android kullanıcısıyım ancak WP de hoşuma gidiyor açıkçası farklı bir tarzı havası var ve daha hızlı android'e göre ancak uygulama mağazası fazla geniş değil şu anlık :D

• Beğen
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Evet bölge bölge fark oluyor çalışmaya gittim iki dağ arası Avea Full diğerleri yok

mimaran

mimaran

Üye
Bence Vodafone yıllarca turkcell kullandım ve hafta başı Vodafone kullanmaya başladım o kadar memnunum ki daha ucuza ve en az turkcell kadar kaliteli.

maxitekv3

maxitekv3

Üye
Avea

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bende vodafone kullandım şimdi Avea zamanı bu fiyata konuşma mesaj internet daha ucuzu ptt cell

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
avea kullanıyorum ama internetinden pek memnun değilim yavaş ve şebeke sürekli H+ dan düşüyor bu da net kalitesini etkiliyor. Ama güzel teklifleri var kişiye göre ihtiyaca değişir

Üst Alt