vodafone mu avea mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
Bende vodafone a geçicem o paket için ne yazıp nereye yollamamız gerektiğini söylermisiniz??
buna bi bak kampanya devam edıyor

HighCore

HighCore

Üye
buna bi bak kampanya devam edıyor

Saol teşekkürler bakıcam şimdi onada aslında benim vodafone dan sınırsız netim var ama dakika sms yok o çok kötü

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Hocam şöyle bir örnek veriyim ; Vodafone'da 29 Liraya 500Dk + 250 Sms + 250 Mb

Avea'da 28 Liraya 500Dk + 5000 Sms + 1 GB.

phasan

phasan

Üye
Hocam şöyle bir örnek veriyim ; Vodafone'da 29 Liraya 500Dk + 250 Sms + 250 Mb

Avea'da 28 Liraya 500Dk + 5000 Sms + 1 GB.
Vodafone gen tarıfeye gecenlere 25 tl 500 dk her yone 5000 sms her yone 1 gb net

priv.boy

priv.boy

Üye
turkcell başka söze gerekte yok.

ginaz

Üye
Faturalıda turkcell bence en iyisi ama faturasızda gaaliba vodafone daha iyi.

phasan

phasan

Üye
Vodafone frezoone iyi

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Sonuna kadar AVEA. Vodafone da çok sorun var. Ben faturalıye geçiş tarifesi kullanıyorum 15 TL ye 2 GB dan sonra hızlı düşümlü sınırsız internet paketim var. İnternetim bitecekmiş, kotayı aşacakmış derdim yok. Avea içi 3000 dk her yöne 3000 sms var. Ve Her yöne 300 dk var ancak 300 dk bitince 5 TL ye her yöne 100 dk paketi alabiliyorsun istediğin kadar. Her 100 dk da 5 tl. Ve 444 lü numaraların tamamı her yöne dakikandan düşüyor. Ve Alo 170 gibi 1 ile başlayan numaralarda her yöne dakikandan düşüyor. Avea al pişman olmazsın.
Sonuna kadar AVEA. Vodafone da çok sorun var. Ben faturalıye geçiş tarifesi kullanıyorum 15 TL ye 2 GB dan sonra hızlı düşümlü sınırsız internet paketim var. İnternetim bitecekmiş, kotayı aşacakmış derdim yok. Avea içi 3000 dk her yöne 3000 sms var. Ve Her yöne 300 dk var ancak 300 dk bitince 5 TL ye her yöne 100 dk paketi alabiliyorsun istediğin kadar. Her 100 dk da 5 tl. Ve 444 lü numaraların tamamı her yöne dakikandan düşüyor. Ve Alo 170 gibi 1 ile başlayan numaralarda her yöne dakikandan düşüyor. Avea al pişman olmazsın.

Şunuda ekleyim ben bugüne kadar 3 operatöründe hem faturalısını hemde faturasızını kullandım. Ve en sonunda Avea'da noktaladım.

emreli01

emreli01

Üye
Ben Turkcell den Vodafone ' a geçtim. 5000 sms 500 dakika her yöne 1 gb da internet 25 lira her türlü işimi de görüyor yani
bu dediğiniz vodafone tarifesi turkcell den vodafone ye tasıdıgınızda mı veriliyor ve fatruralımı bilgi verebilrmisinzsizin yazdıklarınıza vodafone nn sitesinde 30 tl diyor
LİNK :

phasan

phasan

Üye
bu dediğiniz vodafone tarifesi turkcell den vodafone ye tasıdıgınızda mı veriliyor ve fatruralımı bilgi verebilrmisinzsizin yazdıklarınıza vodafone nn sitesinde 30 tl diyor
LİNK :
Bu tarıfe sadece numara taşımaya 25 tl

emreli01

emreli01

Üye
Bu tarıfe sadece numara taşımaya 25 tl
verdigin linkte esaslar bölümünde şu yazıyor
.Kampanya 30 Nisan 2013 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır.

kampanya halen geçerlimi, acaba ? ve bunu sormamın sebebi kardeşim türkcell vodafoneye taşıyacak ama hattı babamın üzerine kayıtlı katılım koşullarında 26 yaş altı diyor nasıl olur acaba ?

phasan

phasan

Üye
verdigin linkte esaslar bölümünde şu yazıyor
.Kampanya 30 Nisan 2013 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır.

kampanya halen geçerlimi, acaba ? ve bunu sormamın sebebi kardeşim türkcell vodafoneye taşıyacak ama hattı babamın üzerine kayıtlı katılım koşullarında 26 yaş altı diyor nasıl olur acaba ?
Bunu vodafone bayısıne sorunuz en guzelı o olur

• Beğen
Tepkiler: emreli01
fk555897

fk555897

Üye
Avea'nın internet paketleri iyi ama Vodafone daha iyi bir firma.

• Beğen
Tepkiler: phasan
sado_27

sado_27

Üye
1000 dk heryöne 5400 dk kamulularla 1000 sms 4 Gb internet avea hemde 27 tl :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: phasan
sado_27

sado_27

Üye
kardeş bu kamu tarıfesı yanlız bılgın olsun lınk

Üst Alt