Faturalı tarifeniz ve faturanız nasıl - düzenledim

Sponsorlu Bağlantılar

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
tarifeniz ve faturanız nasıl - düzenledim
arkadaşlar yeni nesil, düzende, hayatta telefon tarifeniz ve faturanızı paylaşır mısınız?
ortalama bir değer bulalım.
hattım türk telekom, 2013'te trafik kazası sonucu beyin kanaması geçirdiğim için %73 engelli raporum var bu yüzden hep erişilebilir tarifeleri adı altında az konuşma ortalama sms ve internet uygun fiyatla kullandım hep. şuan bile; el ele tarifesi 500 dakika 1000 sms 2gb internet=53 lira ödüyorum. şuan taahhütüm gözükmüyor.

yeni faturalı hat fiyatlarını hep ÜÇ-3 haneli rakamlarda görüyorum. en düşükleri;
bimcell 750dk 250sms 3gb internet=123 lira
pttcell 500dk 100sms 1gb internet=99 lira

vodafone de pahalı geliyor ve türkcell abiye hiç bakmayım moralim bozulmasın (:

bana türk telekom yeter artık tarifeni değiştiriyorum derse ki hakkıdır hiç itirazım olmaz (: sizler hangi hat, hangi tarifeye ne kadar ödüyorsunuz?
yada otur oturduğun yerde hiç kaşınma gittiği yere kadar gitsin sesini çıkarma mı diyonuz? (:

birde gören duyan varsa; ben ilk malulen emekliydim, bize dedikleri her sene muayene olacan buna göre emekliliğim devam edecek yada etmeyecek, ilk seneki muayenemde benden umutlarını kesmişler tamamen emekli oldum. emekli işi tarife de olur yani (;

düzenlemem;

benim tarifem 80 küsür lira oldu. bugün zor zahmet aradım konuşmaya çalıştım sağolsun müşteri hizmetlerindeki kişide beni ciddiye alıp işimi halletmeye çalıştı. bana dediği; engelli indirimi falan zaten en düşük faturayı ödüyor muşum= şuan 83 lira bi dahaki ay 86.küsür lira. yeni tarifeler için 200'lü rakamlardan bahsetti.

konuyu gören herkes tarifesi ve fiyatını yazabilir mi? şu işin ortalamasını bulalım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
en ucuzu bende olabilir. vodafone 1000dk 250sms 20gb 99tl 6 ay daha taahütüm var.

• Beğen
Tepkiler: ajan1111
PALA.

PALA.

Üye
Geçmiş olsun. Turkcell mutlu mega 70 GB yıllık 1000 lira, aylık 83 liraya geliyor, tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: ajan1111
ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
en ucuzu bende olabilir. vodafone 1000dk 250sms 20gb 99tl 6 ay daha taahütüm var.
en ucuz mu? (: hem zaten pek konuşma kullanamıyorum 1000dk bana çok, sms yetmeyebilir, internette çoook (:

Geçmiş olsun. Turkcell mutlu mega 70 GB yıllık 1000 lira, aylık 83 liraya geliyor, tavsiye ederim.
sağolun. mutlu mega tarifesinde;
25000 DKHER YÖNE
70 GBİNTERNET
12000 SMSHER YÖNE
Lifebox Standart + üyeliği, 25 GB Lifebox saklama alanı ve Lifebox’ta geçerli 60GB internet Mini TV+ paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 60GB internet,
1.000 TL/12AY

olarak buldum. türkcell abide bu tarife senelik galiba hepsi. tamamdır aklımda bulunsun çok teşekkürler (;

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Kapanan Vestelcell sağolsun , Telekom'a devredildikten sonra 1000 Dakika, 1000 sms 20 gb internet 65 tl. Mayıs 2024'de taahhüt bitiyor. Sanırım en uygun tarifeler pttcell'de var şuan.

edit: Şimdi baktım PTT'ye 1000 dakika 10 gb 159 tl.Hem faturalı, hem de faturasızda aynı fiyat var

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
Kapanan Vestelcell sağolsun , Telekom'a devredildikten sonra 1000 Dakika, 1000 sms 20 gb internet 65 tl. Mayıs 2024'de taahhüt bitiyor. Sanırım en uygun tarifeler pttcell'de var şuan.

edit: Şimdi baktım PTT'ye 1000 dakika 10 gb 159 tl.Hem faturalı, hem de faturasızda aynı fiyat var
ahh ahh bu günleri de görecek miydik? biz yıllarca bu işin sefasını sürmüşüzde haberimiz yokmuş (: hatırlıyorumda 1000 dk ve sms 2gb internet yıllarca 20-30 lira arasında kullandım. şimdi bu tarife ve fiyatlar acıtıyor (;

"şey"li biri görür inşallah bunları (;

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve kacaksevgilim
ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
düzenledim de (;

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Benim taahhüt bitti turkcele geçtim 26+5gb turkcell çalışan tarifesine geçtim 210 lira 12 ay taahhüt var.

Üst Alt