Tavsiye vodafone smart 6 bağlantı kontrol ediliyor hatası yardım ???!!!

Sponsorlu Bağlantılar

baris baris

Üye
    Konu Sahibi
vodafone smart 6 bağlantı kontrol ediliyor hatası yardım ???!!!
telefonun radyosunu müziğini kullanıyodum 2 3 kez müzik dinlerken kapanıp açılınca format attım formattan sonra türkçe dilini seçip internet ayarını yaptı fakat bi sonraki aşama internet bağlantısı kontrol ediliyo uygulamasında bekliyo internet bağlantısını kestim yazı geliyo internetiniz yok diye bekletirseniz 1 saat bekler internet bağlantısı kontrol ediliyo yazısında kalıyo bi kaç defa 15dk bekledim sonuç aynı telefon kendi kendine kapanıp türkçe ayar sayfasına geri dönüyo ses yükselt power tuşuna basıpta format attım gene olmadı
vodafone eski telefon garantiside yok şu anda görülen serviside yok telefonu kurtarmak için programlar gerekiyomuş fakat internette herhangi bir şey bulamadım konuyla ilgilenen arkadaşlar program atıp yardımcı olurlarsa sevinirim telefonun programdan başka bi kurtuluşu yok ya telefonu atacam ya program yükleyecem 3 4 saat uğraştım internette bi cevabı yok allahtan samsung galaxy s7 telefonum varda iyiki o bozulmadı vodafone smart 6yı radyosu müziği için kullanıyorum eski telefondu bozukken uğraşıp açmıştım belki vodafone telefonu kullanan arkadaşlar vardır bir arızadan sonra telefon açıkken şarj etmiyodu kapatıp veya kapatıp şarja takıp açınca şarj ediyodu çok mükemmel bişeydi müzik dinlediğim halde şarjı 15 saat gidiyodu mp3 çalarlar halt etmiş 4 5 saatte şarjı biten mp3 çaların yanında 15 saaat giden telefon sizce hangisi güzel bu yüzden teli yapmak istiyorum ya 1.5bin verip kıytırık tel alacam ya bu telefonu yaptıracam arkadaşlar çözümlerinizi bekliyorum...

Üst Alt