vodafone mu avea mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

maxitekv3

maxitekv3

Üye
avea kullanıyorum ama internetinden pek memnun değilim yavaş ve şebeke sürekli H+ dan düşüyor bu da net kalitesini etkiliyor. Ama güzel teklifleri var kişiye göre ihtiyaca değişir
Ben iki yıllık avea kullanicisiyim deneme amaçlı turkcelle geçtim uc ay dayanabildim şebeke sorunu var ve çalışanları cok ukala simdi avea ya geri döndüm ve daha da vazgeçmem :) 1 gb turkcellde 25 tl mi ne o paraya al sonra şebeke çekmesin :) pttcell kullanıyorum hersey dahil 14 tl turkcell beni bitirdi 3 ayda.

• Beğen
Tepkiler: phasan

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Ben iki yıllık avea kullanicisiyim deneme amaçlı turkcelle geçtim uc ay dayanabildim şebeke sorunu var ve çalışanları cok ukala simdi avea ya geri döndüm ve daha da vazgeçmem :) 1 gb turkcellde 25 tl mi ne o paraya al sonra şebeke çekmesin :) pttcell kullanıyorum hersey dahil 14 tl turkcell beni bitirdi 3 ayda.
Turkcell zaten öyle o yüzden cesaret edemiyorum geçmeye :D

FBTaNeR07

FBTaNeR07

Üye
türkcell de 2 gb + 1000 sms 6 tl :D siz kampanyalari biilmiyorsunuz turkcelli kotulemeyin. ben hy 500 dk hy 1000 sms ve +2 gb interneti sadece 25 tlye aliyorum oda türkcell kalitesi ve hızıyla.

FastBreaker

FastBreaker

Üye
    Konu Sahibi
ne yazıp gönderiyorsun ?

02samsat

02samsat

Üye
Vodafone mi Avea mı derseniz ? Avea derim. Çünkü çok ekonomik vodafone ye göre.

phasan

phasan

Üye
Avea uygun

• Beğen
Tepkiler: 02samsat
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
türkcell de 2 gb + 1000 sms 6 tl :D siz kampanyalari biilmiyorsunuz turkcelli kotulemeyin. ben hy 500 dk hy 1000 sms ve +2 gb interneti sadece 25 tlye aliyorum oda türkcell kalitesi ve hızıyla.
Tarifenin linkini atsana sitesinden olaganustu bir durum?

phasan

phasan

Üye
Nasıl oluyor

ErenMSC

Üye
Avea

phasan

phasan

Üye
Cekim gucu vodafone ucuzluk avea

sefaqlas

Üye
Avea hem ucuz hem hesaplıAvea hem ucuz hem hesaplı

• Beğen

sefaqlas

Üye
Avea hem ucuz hem hesaplı

• Beğen
xmustx

xmustx

Üye
avea derim..

phasan

phasan

Üye
Avea uygun hesaplı

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Avea bence. Vodafone yine pahali avea'ya gore. Su konuda da anlasalim Turkcell disinda verimli bi kalite alamazsin Vodafone hikaye

Üst Alt