Vodafone Freezone 500dk+1000sms+1gb 19tl

 • 16 Mart 2013
 • 38173 Okunma
 • 99 Cevap

 1. Kampanya ile ilgili detaylar belli oldu.
  500dk heryone
  1000sms heryone
  1gb internet

  25 yas veya alti freezone icin:19 tl
  http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php

  26 yas veya uzeri kullanicilar icin:23tl
  http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php


  Süper Komple Paketi
  Vodafone’lu olmayan kalmasın!
  Hemen Vodafone’lu olun, 19 Mart’tan itibaren Süper Komple Paketi’nden yararlanmaya başlayın! Yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Vodafone faturasız tarifelerinden birini seçin, ayda sadece 23 TL'ye her yöne geçerli tam 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet alın!

  Üstelik faturasız tarife kısıtı veya yaş sınırı da yok! Numaranızı taşıyarak paketinizi alın, 30 gün boyunca sevdiklerinizle rahat rahat konuşun. Süper komple Paketi’ni 19 Mart’tan itibaren satın alabilirsiniz!

  Paketinizi almak için tek yapmanız gereken:
  Paketinizi almak için 19 Mart itibariyle SUPER KOMPLE yazıp 7000'a ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir, paketiniz siz iptal etmediğiniz ve bakiyeniz yeterli olduğu durumda otomatik yenilenir.


  SUPER KOMPLE -> 7000
  Paketin Özellikleri
  Süper Komple Paket 23 TL’ye 30 gün boyunca yurtiçi her yöne geçerli 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet içerir.
  23 TL’ye her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet almak için Süper Komple Paketi’nikampanya bitiş tarihinden önce SUPER KOMPLE yazıp ücretsiz kısa SMS göndererek satın alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Cep Merkezleri ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da paketinizi alabilirsiniz.
  Süper Komple Paketi her ay iptal edilmediği ve bakiyeniz yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenir!
  Süper Komple Paketi’nde kalan dakika, SMS ve interneti sorgulamak için SOR SUPER KOMPLE yazıp 7000'a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

  Esaslar
  Kampanya 19 Mart 2013 – 05 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
  Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan tüm bireysel müşterilerimiz, kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
  Kampanyaya Süper Komple Paketi 23 TL karşılığında satın alarak katılınabilir, paketi almak için SUPER KOMPLE yazıp 7000'a SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.
  Paket ile verilen dakika, SMS ya da internetin bitmesi durumunda, sonraki kullanımlarınız için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
  444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.
  Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
  Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniye, internetin atış periyodu ise 1 KB’tır.
  Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.
  Paketi satın alacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalı, kara listelerde yer almamalıdır.
  Süper Komple paketine abonelerinin paketleri her ay iptal edilmediği ve bakiye yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenecektir.
  Süper Komple Paketi, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
  Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
  Paketin ücreti KDV(%18), ÖİV(%25) dahil 23 TL'dir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.
  Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
  Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
  Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için “SOR SUPER KOMPLE" yazıp 7000'a SMS göndermelidir.
  Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone “IPTAL SUPER KOMPLE" yazıp 7000'a mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika, SMS ve internet hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
  Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  Vodafone Süper Komple Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   


  Yazan: zorbey27
 2. Gercekten boyle bir kampanya varmi
   
 3. vodafone sitesinde araştırdım bulamadım böyle birşey, gerçekten öyle birşey olsa 1 saniye beklemem hemen vodafone'a geçerim ve bu paket var oldukça ben de vodafone'u bırakmam
   
 4. Komple özgür paketcep özgür, özgür genc tarifesine numara taşıma veya yeni hat alarak gecenler yararlana biliyor bu tarifeler içinse 25 yaş altı olma şartı var veya 25 yaş altı birini freezone ye kayıt yaptırcanOZGUR KOMPLE yaz 7000 a gonder 19 lıraya paket ayda 1 kere alınır

  - - - Eklendi - - -

  Paket haftaya lansman edilecek
   
 5. sabırsızlıkla bekliyorum. bu paketin avea 23.lük paketini bitireceğini düşünüyorum. avea yaa fiyatı geri çekmek zorunda kalacak ya da içeriği artıracak diye düşünüyorum :-)
   
 6. Bu paket 19 martta başlıcak
   
 7. Paket ne zaman başlıyor
   
 8. acaba ben yarın numaramı taşırsam, sonra bu kampanyadan yararlanabilir miyim?? sonuçta numara taşınana kadar ayın 19unu geçmiş olacak
   
 9. Katılıyorum aynı şekilde.
   
 10. yani bu da yeni abonelere eskilere bişey yok

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 11. Bu paketi cep kazan tarifesinde 25 tl yukleyerek alirsaniz vodafone içi 2000 dk bonus olarak alirsiniz bilginize
   
 12. O nasil oluyor?
   
 13. çok güzel..
   
 14. 19 :tl:'lik.: Komple Özgürlük Paketi
  23 :tl:'lik.: Süper Komple Paket

  NOT.: Teklif 19 Mart 2013 tarihi itibariyle açık olacaktır.

  ben Türkcell de YILDIZ pakedindeyim 450dk her yöne+2000sms her yöne+5000 sms türkcell içi=19:tl:
  pazartesi ilk işim vodafone a geçmek olcak aynı paraya 5000 sms gitçek ama olsun +50dk+1GB net gelecek bence mükemmel olmaya yakın değerlendirmek yakışır:oke:
   
  TeAmo42 bunu beğendi.
 15. eski aboneler yararlanamıyo bu kadar saçma bişey olmaz bu ayrım nedir ya:megafon:
   
 16. o kötü işte sırf rekabet etmek için yaptıklarına bak
   
 17. 15 gün olalali geceli
   
 18. Hemen geçip geri geçtik mi oluyor mu :D :ehe
   
 19. 18inde hattım açılmış olsa ben bu avantajdan faydalanamıyor muyum?
   
 20. 60 sn periyotlu gencler dikkat edin burda kandirmaca yapiyorlar.

  Ben cep avantaj 500 dakika 6 sn periyotlu 5000 sms 500 mb internet
  35 tl oduyorum
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 10:13