Vodafone Freezone 500dk+1000sms+1gb 19tl

Sponsorlu Bağlantılar

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Nasıl yani arkadaşlar ben şimdi 2 ay önce vodafone dan avea ya geçtim. Geri gelsem olur mu şimdi bi tarife? Ayrıca 25 tl üzeri yüklemede vodafone ici 2000 dk geliyor mu?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Nasıl yani arkadaşlar ben şimdi 2 ay önce vodafone dan avea ya geçtim. Geri gelsem olur mu şimdi bi tarife? Ayrıca 25 tl üzeri yüklemede vodafone ici 2000 dk geliyor mu?

90 günün dolması lazım ki, 5 Nisan tarifeye başvuru için son gün.

DosTKaM

DosTKaM

Üye
Ben Hemen Geçiyorum :)

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
aylık 10 lira sınırsız hattımı satıp yeni hatmı alsam :hmmm

TnisayG

TnisayG

Üye
Ben geçtim buna, yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum problem yok tam benlik bi tarife çıkardı vodafone çok şükür :)

korays3

Üye
Arkadaşlar ben aveadan yeni hat almıştım, yaklaşık 1 ay önce. Numara taşıyabilir ve bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

hikmet366

hikmet366

Üye
:tşk:

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
vodofone sitesinde Kampanya 19 Mart 2013 – 17 Nisan 2013
tarihleri arasında son 30 günde yazıyor siz 05 nisan son yazmışınız

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Ben bugün geçtim tarifeye 2 ay önce avea ya geçniştim 3 ay dolmadan geri geçtiğim için sorun çıkmadı. Vodafone 25 tl üzeri yüklemeye 2000 dk hediye vardı onun hakkında bilgisi olan var mı?

bilal72

bilal72

Üye
Arkadaşlar ben vodafoneden yeni hat aldim 28 martta ve super internet ilk bi ay bedava kampanyasindan 1gb nete uye oldum ve ayin 3ünde bitirdim. Sonra komple ozgurluk paketi aldim ancak interneti kullanamyorum hiz cok yawas :-|

musteri hizmetlerini 3 defa aradim adam akilli cewap weremediler ilk once biri cikti sizin super internet 1gb bitmis onla alakasi yok dediler sonra bi baska yetkiliye 10dk sonra kendisi bağlatti ve bu 1 gb super internertten kaynakli dedi :-\ boyle bi sacmalkla karsilasan war mı?

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
yarın bu tarifeye geçiyorum umarım zırt pırt bu pakete zam yapmaz

esqalsiz

esqalsiz

Üye
Arkadaşlar ben vodafoneden yeni hat aldim 28 martta ve super internet ilk bi ay bedava kampanyasindan 1gb nete uye oldum ve ayin 3ünde bitirdim. Sonra komple ozgurluk paketi aldim ancak interneti kullanamyorum hiz cok yawas :-|

musteri hizmetlerini 3 defa aradim adam akilli cewap weremediler ilk once biri cikti sizin super internet 1gb bitmis onla alakasi yok dediler sonra bi baska yetkiliye 10dk sonra kendisi bağlatti ve bu 1 gb super internertten kaynakli dedi :-\ boyle bi sacmalkla karsilasan war mı?

kardeş aynı sorun bende de var böyle saçmalık mi olur bende senin gibi ilk az bedava olan Net aldım ardından 19 tl ye paket aldım son 500 mb kaldı ondan sonra yavaşladı 3.5g çekmesine rağmen

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
SOR SUPER KOMPLE 7000 mesaj gönderiyorum bana DEGERLI ABONEMIZ, MEVCUT ABONELIGINIZDE SUPER KOMPLE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAMAKTASINIZ diye mesaj geliyor

BlindMyEyes

BlindMyEyes

Üye
Eski aboneyiz diye yararlanamıyoruz böyle saçmalık olmaz