Vodafone Freezone 500dk+1000sms+1gb 19tl

Sponsorlu Bağlantılar

Legendary.

Legendary.

Üye
Beyler şuan vodafonum ve freezoneliyim yapabilir miyim bu paketi?? :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ozakin70

stormy20

Üye
tam 25 yaşındayım bana kaç para acaba 23 mü 19 mu 1988 doğum tarihim

phasan

phasan

Üye
bende freezone liyim ama kullanamıyorum eskılere bırşey yok bu kampanyayı kaçırdım freezone geçelı 1 yıl olmadı

ramadan06

Üye
Bu tarifeyi almak icin yeni bi hat aldim ve cok memnunum tavsiye ederim fakat paketi iptal etmezsek ne kadar kullanabiliriz?

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
ozakin70

ozakin70

Üye
Bu tarifeyi almak icin yeni bi hat aldim ve cok memnunum tavsiye ederim fakat paketi iptal etmezsek ne kadar kullanabilirizc?

Umarim dogru anlamisimdiru bu paket 19 :tl: oldugu zaman otomatik guncellenir ve iptal edilmedigi ve vergi gelmedigi surede ayni fiyatta kullanabilirsiniz
Benimde bi sorum olacak size ben dun Vodafone a gectimde ne kac gunde gecebiliyoruz tam olarak ve bu kampanyaya sadece adini gondererek mi giriyoruz yoksa once free zone a girip sonra mi paket adini yazip gonderiyoruz?

zorbey27

zorbey27

Üye
    Konu Sahibi
Beyler 30tl yuklersenz daha karli oluo 250dkda heryone veri toplamda 750dk edio.

Yükleyen
Hemen kayıt olun, yüklemenizin
tam 10 KATINA KADAR HER
YÖNE dakika kazanma fırsatını
yakalayın. Vodafone'da her
yükleme kazandırıyor!
Katılmak ve size özel
hediyelerinizi öğrenmek için
hemen HEDIYE yazın 4455'e
ÜCRETSİZ gönderin.

avcitalip

avcitalip

Üye
sabırsızlıkla bekliyorum. bu paketin avea 23.lük paketini bitireceğini düşünüyorum. avea yaa fiyatı geri çekmek zorunda kalacak ya da içeriği artıracak diye düşünüyorum :-)

23 TL'lik avea mağduruyum,avea'ya geçeli yaklaşık 1 ay oldu bu kampanyadan yararlanmak için vodafone'a geçmeyi düşünüyorum fakat geçiş işlemi 3 ayda bir oluyor diye biliyorum geçiş yapabilirmiyim ?

bu arada konuyu açan arkadaştan şiddetle özür diliyorum nedeni ise bu konuyu görmeyip aynı kampanya ile ilgili bir konu açmamdır...

maxipich

Üye

23 TL'lik avea mağduruyum,avea'ya geçeli yaklaşık 1 ay oldu bu kampanyadan yararlanmak için vodafone'a geçmeyi düşünüyorum fakat geçiş işlemi 3 ayda bir oluyor diye biliyorum geçiş yapabilirmiyim ?

bu arada konuyu açan arkadaştan şiddetle özür diliyorum nedeni ise bu konuyu görmeyip aynı kampanya ile ilgili bir konu açmamdır...

egerki hattini vodafonedan aveaya tasidiysan vodafone tekrar gecmende sikinti yok..gitti geldi dedigimiz islemdir..

ramadan06

Üye

Umarim dogru anlamisimdiru bu paket 19 :tl: oldugu zaman otomatik guncellenir ve iptal edilmedigi ve vergi gelmedigi surede ayni fiyatta kullanabilirsiniz
Benimde bi sorum olacak size ben dun Vodafone a gectimde ne kac gunde gecebiliyoruz tam olarak ve bu kampanyaya sadece adini gondererek mi giriyoruz yoksa once free zone a girip sonra mi paket adini yazip gonderiyoruz?

Evet dogru iptal edilmedigi ve tl yuklendigi surece dvam eder yazio bn direk gittim hat aldim bu kampanyaya katilcam dedim hemen orada acti ilk once ozgur genc freezone lu oluyosun sonra kampanya adini 7000 a yolluyosun bu kadar

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

2 ay daha beklemek zorundasın. Ben geçeli yaklaşık 5 ay oluyor, bu hafta kurtuluyorum Avea'dan.

ozakin70

ozakin70

Üye
Bu cuma geçiyorum vodafone mesaj geldi bakalım birazda vodafone da takılalım Turkcell kalitesi vermesede avea dan iyidir :D

avcitalip

avcitalip

Üye
Bu cuma geçiyorum vodafone mesaj geldi bakalım birazda vodafone da takılalım Turkcell kalitesi vermesede avea dan iyidir :D

Kesinlikle,keşke avea ya gecmeseydim umarım 2 ay sonra kampanyayı bitirmezler...

sincarezindan

sincarezindan

Üye
çok güzel bi kampanya

ozakin70

ozakin70

Üye
bu gün geçtim ve gerçekten çok memnunum elinin altında 1GB internet olması hemde bu fiyata 500dk her yöne+1000sms her yöne ve Vodafone kalitesiyle gönül isterki aynı fiyata Turkcell de yapsın:naughty: