Vodafone Freezone 500dk+1000sms+1gb 19tl

Sponsorlu Bağlantılar

phoenix_

phoenix_

Üye
60 sn periyotlu gencler dikkat edin burda kandirmaca yapiyorlar.

Ben cep avantaj 500 dakika 6 sn periyotlu 5000 sms 500 mb internet
35 tl oduyorum

ben böyle bir şey sormadım ki, neyse olmadı gider yeni hat alırım.

ozakin70

ozakin70

Üye
60 sn periyotlu gencler dikkat edin burda kandirmaca yapiyorlar.

Ben cep avantaj 500 dakika 6 sn periyotlu 5000 sms 500 mb internet
35 tl oduyorum

Bu periyot olayı nedır ve neye dayanarak söylüyorsun bizde bakalımda tongaya düşmeyelim

nino4u

nino4u

Üye
Faturasız hatlarda 60sn faturalı hatlarda 6snyanı 1sn de gorussen 60sn dıser 59sn de gorussen 60sn duser

- - - Eklendi - - -

Faturasız hatlarda 60sn faturalı hatlarda 6snyanı 1sn de gorussen 60sn dıser 59sn de gorussen 60sn duser

gölgee_65

gölgee_65

Üye
19 mart'tan önce numarasını taşıyanlar da bu kampanyadan yararlanabilir mi? bir de freezone tarifelerine geçmek şart mi? mesela 25 yaşından küçük biri cepkazan tarifesine geçerse yine aynı paketi 19 tl'ye mi alır yoksa 23 tl mi keser???

relaxlife

Üye
abi bu nedir ya yeniden hat mı alcaz şimdi! çok büyük ayrım var ortada. 2 senedir bu hattı kullanıyorum bi faydasını göremedim !

achambo

achambo

Üye
buna geçersek ne zamana kadar kullanabilirim ücretini artırıp veya tarifeyi bir kaç aya sonlandırırlar mı

ozakin70

ozakin70

Üye
Arkadaşlar vodafone pakette degişim yapsa alan kişilerde değişiklik olmaz sadece parasını devlet vergi artırırsa artırabilir yinede vodafone artırmaya bilir
Mesela ben turkcell yıldız paketi 19 lira simdi degisti aynı paket 23 lira oldu ama ben önceden girdiğim için hala 19 lira ödüyorum bunun gibi bisey olur

calypso16

calypso16

Üye
bende şimdi aradım müşt.hizm. eski aboneler yararlanamıyor dedi.yeni hatlarda 52tlmış 20tl yüklü

- - - Eklendi - - -

bu arada operatörden geçiş için arada en az 90 gün olması lazımmış

gorkemm55

gorkemm55

Üye
bu tarife vodafone a tekrar numaramı taşımamı sağlar

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
bende şimdi aradım müşt.hizm. eski aboneler yararlanamıyor dedi.yeni hatlarda 52tlmış 20tl yüklü

- - - Eklendi - - -

90 gün hatırladığım kadarıyla kullandığın hattın zamanlaması.Mutlaka 3 ayı doldurmalısın sonrasında geçiş işlemini başlatabilirsin ve tarifelere ya da kampanyalara dahil olmak içinde 1 ay bekleme zorunluluğu var.Vodafone'nun bu yaptığı ise resmen kepazelik.5-6 yıldır vodafonedeyim ama böylesi bir kampanyaya şahit olmadım.İçerdeki vodafone kesimini yadırgamak ve yok saymak deli saçmalığı.40 yılın başı yerli yerinde bir kampanya çıkarttı ama bize nerde tam bir çile.Sırf bu tarife için yeni hat almak zorunluluğuda nedir biz bostan korkuluğumuyuz.Deli cinler al kır vodafone hattını bim cell'e geç diyor.En azından bizimkiler yer ele düştükce afedersiniz ama donumuza kadar soymaya niyetleniyor ee insaf yuh.

nino4u

nino4u

Üye
Mevcut musterı baska operatore tasısın hat aktıf oldumu gerı tasısın 23lıraya alır

- - - Eklendi - - -

Mevcut musterı baska operatore tasısın hat aktıf oldumu gerı tasısın 23lıraya alır

- - - Eklendi - - -

TeAmo42

TeAmo42

Üye

- - - Eklendi - - -

Ben vodafone'dan avea'ya geçeli yaklaşık 2 ay oldu. 1 ay daha bu tarife alım yaparsa sorun yok.

calypso16

calypso16

Üye

Ben vodafone'dan avea'ya geçeli yaklaşık 2 ay oldu. 1 ay daha bu tarife alım yaparsa sorun yok.

Son gün 5 nisan diyor ama

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Ben bunuda sordum olmaz dedi 90 gün olmasi lazimmis

stormy20

Üye
eski abonelere de kaçmak düşüyor avea 500dk 1000sms 1gb sınırsız internet yapta bizde senin tarafına geçelim

calypso16

calypso16

Üye
Son gün 5 nisan diyor ama

- - - Eklendi - - -

Ben bunuda sordum olmaz dedi 90 gün olmasi lazimmis
Ama bir taraftan da denemek lazim mi diye düşünüyorum arada 19 gün var gecis yapsam diger operatörlere 1 hafta sonra tekrar dönüş vodafona 1 haftada öyle olursa olur yani

irememre

irememre

Üye
periyodu 60 saniye bunun eğer kısa görüşmeler yapıyorsanız sakin sakin bu tarifeye geçmeyin 1 saniye konuşup 60 saniyen gider yani 500 dk olur 100 dakka. Bu tonga ya düşmeyin uzun görüşmeler yapıyorsanız geçin bu tarifeye

calypso16

calypso16

Üye
olur mu acaba emin misin

- - - Eklendi - - -

olur mu acaba emin misin

irememre

irememre

Üye
olur mu acaba emin misin

- - - Eklendi - - -

olur mu acaba emin misin

eğer görüşmelerin kısa kısa oluyorsa yani 20 saniye konuşup kapatıyorsan eminim olur ama görüşmelerin genelde uzunsa 10 dk yarım saat gibi o zaman avantaja dönüşür senin için