|| Vodafone Cepnet Hız İçin Tavsiyeler (Güncelleme 22 Şubat 2011)

Sponsorlu Bağlantılar

'Enver'

'Enver'

Üye
bence en hızlısı firefox 4.0 :firefox:

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
internet explore 9 u deneyin fikriniz değişecek
Veya opera mini

----------Eklendi @ 19:02:43 ---------- Yazıldı @ 19:01:13 ----------

get.geo.opera.com/pub/opera/Win7/1100/Opera_Mobile_11_Win7.exe

güney78

Üye
Arkadaşlar merhaba, şu an net paket için 3 gsm arasında geçiş yapacam yardım ve görüşlerinizi bekliyorum... Ben şuanda t.cell in 250 mg internet paketini nokia e72 ile kullanıyorum lakin cepten age of heroes , world of dragon , gamyundan online tavla ve nimbuzz u kullandığım için paket çok çabuk bitiyor.. Sizden görüşlerinizi şu yönde bekliyorum.. T.cell 7.2 mbp ile bağlantı hızım , vadofone sınırsız cep nete geçersem 96 kbp olacak bağlantı hızım ve yukarıda belirttiğim online oyun ve programlara cepten oynayıp bağlanacağım için vadafone ile sıkıntı çekermiyim.. Cepten oynanan online oyun ve chat programı nimbuzz u t.cell de olduğu gibi sağlıklı kullanabiliryim.. Yoksa bayağı bir bağlantıda ve hızında cepten sıkıntı çekermiyim vede son sorum cepten bağlantı hızını yüksek tutmak için nokia e72 cihazlara önere biliceğiniz tavsiyeler varmı..... Not: pc kullanmıyorum... Şimdiden teşekkürler.......

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Arkadaşlar merhaba, şu an net paket için 3 gsm arasında geçiş yapacam yardım ve görüşlerinizi bekliyorum... Ben şuanda t.cell in 250 mg internet paketini nokia e72 ile kullanıyorum lakin cepten age of heroes , world of dragon , gamyundan online tavla ve nimbuzz u kullandığım için paket çok çabuk bitiyor.. Sizden görüşlerinizi şu yönde bekliyorum.. T.cell 7.2 mbp ile bağlantı hızım , vadofone sınırsız cep nete geçersem 96 kbp olacak bağlantı hızım ve yukarıda belirttiğim online oyun ve programlara cepten oynayıp bağlanacağım için vadafone ile sıkıntı çekermiyim.. Cepten oynanan online oyun ve chat programı nimbuzz u t.cell de olduğu gibi sağlıklı kullanabiliryim.. Yoksa bayağı bir bağlantıda ve hızında cepten sıkıntı çekermiyim vede son sorum cepten bağlantı hızını yüksek tutmak için nokia e72 cihazlara önere biliceğiniz tavsiyeler varmı..... Not: pc kullanmıyorum... Şimdiden teşekkürler.......

Kardeş bende n95 kullanıyorum ve vodafone internetim biraz yavaş ama kota asma derdi yok ama bende nimbuzz ve frıng kullanıyorum görüntulu arama için ama ama netin hızı engelemiyor bunları yani anlayacağın vodafone yi öneriyorum sana

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Telefondaki online oyunlar için bir sorun olmaz. ama pc deki online oyunlarda hızın düşük olması performasını düşürür. :) hız yavaş ama bütün işlemleri yapabilirsin hiç düşünmeden vodafone gel :oke:Neredeyse aralıksız 1 yıllık cepnet üyesiyim hiç pişman olmadım ve netin ne olduğunu anlıyorsun

güney78

Üye
benim soruma destek veren arkadaşlara tesekkur ederim bugun ilk isim vadofone almak olacak, sagolun kardeşler...

yns45

Üye
(h) her şey iyi güzelde şu hızınıda bi yükseltebilsek süper olcak. tek sorun hızı:allalla: bilen arkadas varsa yardım ederse süper olur.:bigstar:

yakupceran

Üye
arkadaslar bir dusuk nokta yakaladimda ona gore bir sistem olusturmam gerekiyor. ama bir turlu yapamadim. pc den ve baglanti ayar sisiteminden iyi anlayan bir kisiye ihtiyacim var isallah yapabilrim

sonBAYBURTLU

Üye
Vodafone hızı gerçekten iyi 3 g yada 3,5 g adlı teknoloji çekiyorsa çok çok hızlı kullanabilirsiniz 3g niz yoksa 20 kb/s geçemessiniz
ben günlük cepnet tarifesindeyim 50 kuruş sınırsın günlük internet telefonum glaxy ace 5830 pc ye modem olarak tanıttığımda hızım 2 megabit en az 1 megabit olduğunu görüyorum 250 kb/s ile internet download managerla indiriyorum kaç gb indirdim resimde ekliyorum

Sol altta İP bakarsanız vodafone nun olduğunu görürsünüz

Buda hızı göstermek için indirdiğim oyuun sizi yanıltmasın denemek amaçlı bulduğum herhangi bir şeyi indirmeye koydum

Alın vodafonun internet paketi 2 megabiti bile indirmede geçiyor upload biraz az gibi ama uploadla işimiz yok :yuru

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
bu hız 100mb adil kullanım dolmadan önceki verilerdir. Adil kullanım hakkı dolduğunda hızın saniyede 15kb ye düşer.

sonBAYBURTLU

Üye
Okumadın galiba adil kullanımımı çoktan geçtim günlük paketi kullanıyorum 50 kuruş günlük 5mb den sonra sözde düşücek ama düşmüyor artık telefonunuzın özellikleri ne ve 3g çekmesine kalırsınız

ttnet de de böyle 25 gb geçince hızınız 8 megabitten 1 megabite düşücek diyor 20 günde 130 gb indirdim hızım hala 8 megabit sadece sözde bu olay düşmesi falan

vcihan

vcihan

Üye
bilgilere çoook teşekkurler çok işime yaradı.hızda çok fark etti.

Esra315

Üye
öncelikle böyle bir konuda bizi bilgilendirdiginiz icin cok tşk ederim. Ben 4 aylık bir tatıle gidicem ve ordayken int baglanmak istiyorum sizin yardımlarınızla Bluetooth ile int. baglanıyorum ama belli bir süreden sonra düşüyorum reset attıktan sonra yeniden baglanıyorum bunun nedeni ne olabilir. bir arkadaş telefon uzerınden ayarlardan şebeke secimi cift mod degil tek yapın demış bende gsm yaptım ama hala sorunum var bu konuda bılgısı olan arkadaş varmı birde kabloyla baglansam boyle kesılme olurmu? yardımcı olursanız cok sevınırım. tşkler

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Kablo ile bağlanırsan internet bağlantın kesilmez

Esra315

Üye
onuda cuma gunu denicem eger kesilmezse cok guzel olucak tsk ederim LG

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim güzel kardeşim

Esra315

Üye
merhaba kolay gelsin bugun kablo ile baglantıgımda 460 KBps baglantı hızı ile baglandım. şebeke modundanda UMTS secili bu hızı daha fazla hızlandırabılırmıyım ? gerçi bunada sukur yeterli ama olsun eger öyle bir şansım varsa hızlandırıyım diye düşündüm. yardımınız tşkler kolay gelsin

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
2g ile bağlanırsaniz daha iyi olur yani GSM ile bağlanin hem şarj hem de hız için daha iyi

sonBAYBURTLU

Üye
Vodafone un aylık cepnet paketinde 100 mb geçince adil kullanım dan dolayı hız 96 kbps düşüyor ama cepnet paketinde 5 mb dan sonra düşücek desede hız düşümü olmuyor ona göre paket alın günlük paket pahalı ama hızlı deneyin beğenirseniz pcde kullanırsınız

Kablo ile bağlanırsan düşme olmaz
çift modu seçin zaten 3g de böyle oluyor
umts desteklediği bukadar yani 3g nin desteklediği 450 kbps dir hızı arttırmak için 3,5 desteğinizin olması gerekmekte 3,5 g de 5.2 ve 7.2 mbps hızına destek sağlar