Faturasız Vodafone aşımsız sınırsız net var mı,96 128 kbps falan?

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator

bulut6842

bulut6842

Üye
Turkcell sınırsız lık servisi devam ediyor mu?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Turkcell sınırsız lık servisi devam ediyor mu?
Akşama müşteri hizmetlerini arayıp bilgi veririm.
turkcell linki alabilir miyim?
Akşama bilgi veririm. Müşteri hizmetlerini arayacağim. Nasıl alındığına dair bilgilendirme yaparım. (Ben faturaları hat kullanıyorum. Kontörlü hatlar içinde vardı. Türkcell poslardan yapıyorlardı. 25 TL 1 GB sonrası sınırsız idi. Onu da mahallede öğrenirim POS cihazından.)
2gb sonrası sınırsız hizmeti (96/128kb) 28 TL
1gb sonrası sınırsız hizmeti (96/128 kbps) 17 TL. Müşteri hizmetlerinden teyit ettirdim.

Sedat5549

Üye
Bu teyit etirdikleriniz faturaziz için mii?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu teyit etirdikleriniz faturaziz için mii?
Faturasız hatlar için bu tarifeler. Olmazsa akşama bir daha konuşur teyit ettiririm.

Faturalılara aylık (benim hat örnek) aylık 5 TL ödüyorum. Yalnız benim kullandığım paket abone alımına kapalı şimdilik

Internet kullanimlarinizde gecerli Sinirsizlik servisi aboneliginiz vergiler dahil aylik 5.0TLye 10.04.2017 00:00 e kadar yenilenmistir. Paketinizi iptal etmek icin IPTAL SINIRSIZ , yenilenme bilgi mesajini her ay almak istemiyorsaniz KAPAT yazip 2200 e gonderebilirsiniz.

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Peki türk telekomda varmı sınırsız geçmek istiyorumda

Sedat5549

Üye
Tamam cevabini bekliyorum faturasiz icinde guzel bisy olsaydi iyiydi?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tamam cevabini bekliyorum faturasiz icinde guzel bisy olsaydi iyiydi?
Türkcell iletişim merkezlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdi bağlandığım temsilci bilgi veremedi. Direkt TİM'e yönlendiriyor.
Peki türk telekomda varmı sınırsız geçmek istiyorumda
Bildiğim kadarıyla faturalı hatlarda var. 128 kbps ye düşüyordu. Tabi abone alımı kapanmadı ise ...

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap

Üst Alt