Faturasız Turkcell Sınırsız İnternet Paketi Kullanan Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Sınırsız İnternet Paketi Kullanan Var Mı?
Sitesinde Görmüştüm 25 TLye 1 GB Aşımsız Diyede 1 GB den Sonra 1 Kbsz İnternet Diyor Anlayamadım Şey O Nasıl Oluyor? Yani 1 Kbps İnternete İnternet Denmez Eskiden 128 Kb Filan Değil Miydi Yoksa Yanlış Mıyım?

technogamer2345

Üye
link koy

hep böyle dostum zaten neyine şaşırdın hep 1kps ydi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
bulut6842

bulut6842

Üye
Aşımsız yani internet bittiğinde 1 kbps düsuyor ama hız kisitini kaldirabilirsen sınırsız internet oluyor oda zaten mümkün değil

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
link koy

hep böyle dostum zaten neyine şaşırdın hep 1kps ydi
eskidende yapıyodumda 1 kb miydi bilmiyorum.çok yavaş değil mi?
Aşımsız yani internet bittiğinde 1 kbps düsuyor ama hız kisitini kaldirabilirsen sınırsız internet oluyor oda zaten mümkün değil
Çok yavaş sanki 3g yi kullanmaya bile gerek kalmaz 2g den yardırırız :D kaldıkı daha pcye paylaşıyorum internet i

murat.122a

murat.122a

Üye
5g gelinceye kadar mobil de sınırsızı unutun çünkü operatörler ortak alt yapı kurmadı ve yeteri kadar alt yapıları yok fransada 4g üzerinden sınırsız mobil internet veriliyor kotalarda 100gb bizim alt yapımız çok zayıf turkcell in yaklasık 35 milyon abonesi var baz istasyon sayısı 30.5 bin bu en az 100 bin olmalıki sınırsız mobil internet verebilsin

• Beğen
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Hersey eskide kaldı hiçbir operatör artık sınırsız net vermiyor ileride ne olur bilinmez

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
1 kbps ile ne yapalilirizki sayfayı bile açmaz adamlar birde sınırsız diyor 1 kbps ile sınırsız vermen bir anlam ifade etmez ki

• Beğen
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
1kbps bağlanmaz bile, internet bağlantısı yok uyarısı verir. 100kbps yada 128 kbps olmasın o ?

• Beğen
bulut6842

bulut6842

Üye
Sınırsız internet paketi yok zaten
Aşımsız internet paketi var oda 1 kbps ye düsuyor

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
5g gelinceye kadar mobil de sınırsızı unutun çünkü operatörler ortak alt yapı kurmadı ve yeteri kadar alt yapıları yok fransada 4g üzerinden sınırsız mobil internet veriliyor kotalarda 100gb bizim alt yapımız çok zayıf turkcell in yaklasık 35 milyon abonesi var baz istasyon sayısı 30.5 bin bu en az 100 bin olmalıki sınırsız mobil internet verebilsin
Hersey eskide kaldı hiçbir operatör artık sınırsız net vermiyor ileride ne olur bilinmez
1 kbps ile ne yapalilirizki sayfayı bile açmaz adamlar birde sınırsız diyor 1 kbps ile sınırsız vermen bir anlam ifade etmez ki
1kbps bağlanmaz bile, internet bağlantısı yok uyarısı verir. 100kbps yada 128 kbps olmasın o ?
Sınırsız internet paketi yok zaten
Aşımsız internet paketi var oda 1 kbps ye düsuyor
İşin Tuhafı Turkcelin Sitesinde Aynı Paketi Bulamıyorum. 25 TLye 1 GB Aşımsız İnternet Diye Vardı GNCli Değilim Diye Alamamıştım İyi Hatırlıyorum.2014 De Filan 808 Kullanırken Yapmıştım Sınırsız Yine Benzer Paketi İnternet Hızı Fena Sayılmazdı O Ay 5 GB Çektim Çokta Zorlamadım Doğru Düzgün Çekmiyorken Bİle.Asıl Soru Aynı Paket Mi Bu? Yani 2014 Demi Neyse O Zaman Yaptığım Paketle Aynımıydı? Aynıysa Hızı Normaldi.Çokta Fena Sayılmazdı Nede Olsa Sınırsızdı.Bide GNCli Olmadığımdan Yapmadığı İçin Acaba 1 Kbps Farklı Bir Paket Şeysi Diyemi Yapmadım O Yüzden.

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
sınırsız internet paketi çok olduğu zamanlar yani 3-5 yıl önce,1 GB sonrası internet ölüyordu,birşeyden dolayı 250 MB hediye gelmişti,o da bitince msj geldi internet hızınız kısıtlandı diye,ama ne hikmetse bir kaç kez böyle olmuştu hızlı kaldı düşmedi,yemin ederim anasını ağlattım internetin,o zamanlar nokia n8 için picobrothers youtube video indirici vardı,ordan bütün dizileri indirdim,film indirdim,gerekli gereksiz indiriyordum,artık gına gelmişti bana,şimdi faturalıyım o riski göze almak isterim ama 25 tl artık pahalı geliyor
2-3 yıl önce turkcellden aldığın paketler,fatura kesim tarihine kadardı,yani 15inde fatura kesiliyorsa 10unda 8 GB internet aldın diyelim,fiyatı 20 tlydi,20yi 30a böl günlük ne kadar çıkıyorsa 5 güne çarp,faturana o kadar yansıyordu,onu da değiştirdiler,faturama 2-3 kala 8 GB alıyordum 4 küsür tlye geliyordu,işimi görüyordum , o da gitti artık,herşeyi değiştirdiler ☺

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve bulut6842
bulut6842

bulut6842

Üye
Turkcell hız kisitini kaldırmayı bilen varsa özel den pm atsin ücreti verilir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız internet paketi çok olduğu zamanlar yani 3-5 yıl önce,1 GB sonrası internet ölüyordu,birşeyden dolayı 250 MB hediye gelmişti,o da bitince msj geldi internet hızınız kısıtlandı diye,ama ne hikmetse bir kaç kez böyle olmuştu hızlı kaldı düşmedi,yemin ederim anasını ağlattım internetin,o zamanlar nokia n8 için picobrothers youtube video indirici vardı,ordan bütün dizileri indirdim,film indirdim,gerekli gereksiz indiriyordum,artık gına gelmişti bana,şimdi faturalıyım o riski göze almak isterim ama 25 tl artık pahalı geliyor
2-3 yıl önce turkcellden aldığın paketler,fatura kesim tarihine kadardı,yani 15inde fatura kesiliyorsa 10unda 8 GB internet aldın diyelim,fiyatı 20 tlydi,20yi 30a böl günlük ne kadar çıkıyorsa 5 güne çarp,faturana o kadar yansıyordu,onu da değiştirdiler,faturama 2-3 kala 8 GB alıyordum 4 küsür tlye geliyordu,işimi görüyordum , o da gitti artık,herşeyi değiştirdiler ☺
:haha::haha::haha::haha:
Turkcell hız kisitini kaldırmayı bilen varsa özel den pm atsin ücreti verilir
Arada Çıkıyor Bİşeyler Açıklar Galiba Buluyorlar :D

technogamer2345

Üye
Geçen yaz çok araştırmıştım o hız kaldırmayı Apn ayarları falan çok şey bulmuştum öğrenmiştim ama nafile.. genelde psiphon la falan uğraşıyorlar ama boş iş Gnc paketleri güzel olmuş ta yine kolaya kaçmışlar yarısı geceleyin..

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Geçen yaz çok araştırmıştım o hız kaldırmayı Apn ayarları falan çok şey bulmuştum öğrenmiştim ama nafile.. genelde psiphon la falan uğraşıyorlar ama boş iş Gnc paketleri güzel olmuş ta yine kolaya kaçmışlar yarısı geceleyin..
İllaki Vardır.Zamanında TL Yok İken Whatsappı Kullanabiliyodun :D SOnra O Açığı Kapattılar Her Zaman Açık Oluyor

• Beğen
Tepkiler: bulut6842

bahran97

Üye
Turkcell hız kısıtını kaldırmayı bilen PM atsın ücret karşılığında

esilay

Üye
Sınırsız internet var mıda hız sınırını kaldıralım