Faturasız vodafone günlük sınırsız internet [300 gb + ]

Sponsorlu Bağlantılar

triss

Üye
    Konu Sahibi
vodafone günlük sınırsız internet [300 gb + ]
Ben yanlışlıkla paket dışı 11 tl 3 mb internet kullandım, bundan dolayı günlük sınırsız internet kullanım mesajı geldi vodafone dan.
Bende indirme yaptım 10 saat boyunca 50 GB. Eğer sizin s7 gibi cat9 a sahip cihazınız var ve iyi çeken bi yerdeyseniz; 100 mbps geçebilirsiniz.
20 saat boyunca harcadığınızı da düşünürsek 300 GB indirme yapılabilir.aylık film dizi vs indirmiş olursunuz. 53 GB Kullanımım aşağıda

• Beğen
Tepkiler: teknognc, yusuf212, bulut6842 ve 1 kişi daha

yusuf212

Üye
Kardeş tarifenin ismi ne kesin verir mi peki

Baydırman

Baydırman

Moderator
Kardeş tarifenin ismi ne kesin verir mi peki
Kardeş tarife değil bu. Yanlışlıkla internet kullanınca para gidiyor ya hani paket olmayınca. 11 lira gidince interneti gün sonuna kadar bedava yapıyor. Olay bundan ibaret.

bilisimler

bilisimler

Üye
Bir günde ne yapabiliriz ki ancak torrenten oyun indiririz oda iyi çekerse.Türk Telekomda olsa kullanmam

• Beğen
Tepkiler: baslarkadi

yusuf212

Üye
Kardeş tarife değil bu. Yanlışlıkla internet kullanınca para gidiyor ya hani paket olmayınca. 11 lira gidince interneti gün sonuna kadar bedava yapıyor. Olay bundan ibaret.
Onu anladım da tarife fark yaparmı diye sordum
Onu anladım da tarife fark yaparmı diye sordum

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
turkcell de ise günlük 100mb veriyor :)

Baydırman

Baydırman

Moderator

triss

Üye
    Konu Sahibi
geçen hafta ve şuan şimdi de yapıyorum,arkadaşlarımla kim ne kadar indirebilirse :D

The Despotic

Üye
Çalışıyor mu deneyen var mı ?

yusuf212

Üye
Bende deneyeceğim inşallah boşa gitmez 11 tl

yakup6203

yakup6203

Üye
Çalışıyor

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: yusuf212

yusuf212

Üye
Son olarak bişey sorucam mesela akşam saat 8 de yaptım saat 12 kadar mı yoksa öbür ki gün 8 e kadar mı

triss

Üye
    Konu Sahibi
Son olarak bişey sorucam mesela akşam saat 8 de yaptım saat 12 kadar mı yoksa öbür ki gün 8 e kadar mı

23:59 a kadar günlük değil,gece 00:15 te yaparsınız akşam geceye kadar işte istersen 12:00 a yap yine o günün 23:59 a kadar

yusuf212

Üye
Tamam sağol kardeşim

Da®kness

Da®kness

Üye
Mega 3 GB tarifesinde ki hattıma 17 lira yükleme yaptım. 5 liraya 1 haftalık 250 mb tanımladı. 11 liralık günlük tarifeyi lazım oldukça kullanıyordum şimdi tarife kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Kullanabilenler tarifelerini paylaşabilirler mi? Artık bende olmuyor

bekodara

bekodara

Üye
Üstadlar vodadone aylık sınırsız internet 20 TL kotasiz yapılıyormuş nasıl yapıldığı ne iş olduğu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bu kadar ne indiriyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Hadi oyun diyeceksiniz anlarımda bir tane oyun indirip bitirmeden başka oyun indirmek bana saçma geliyor. İndiriyorsun indiriyorsun sonra o indirdiklerin yalan oluyor hdd yer kalmıyor silmek zorunda kalıyorsun. Aklı olan vodefone kullanmaz. Tarifem bitsin turkcelle e geçicem.

• Beğen
Tepkiler: bulut6842

YasPeh

Üye
HALA DEVAM EDİYOR MU
BİRDE FATURALIDA OLUYOR MU

bilal72

bilal72

Üye
Vodafone sınırsız kotasiz hız sınırsız yapılır..
Ayrıntılar için özele gelebilirsiniz!!

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt