Ve Sonunda Arananı Buldum Çin Malı Telefonlar İçin Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
Neyse sadede geleyim ben bu telefonu türkçe yapmak istiyorum bana yardımcı olabilecek babayiğit var mı ?

ama lütfen "o telefonlara program yüklenmiyo, olmaz " vs tarzda mesajlar yazmayın bu şekilde cvplar yazan kişiler telefondan anlamıyo sanıyorum çünkü çin malı telefonlara da fevkalade oyun program yüklenebiliyo

ilgilenenlere tşkler...

Türkçeleştirme kodu benim açtığım konuların birisinde var. Bulduğumda linkini vereceğim.

Evet o cihaz(a) oyun yüklenmiyor. Bu telefonlardan anlıyorum ve bu yorumu yapıyorum. Yüklenebiliyor diyorsanız sormanıza gerek yok gidin yükleyin.

moriunho

Üye
yRkkkkk

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye

Türkçeleştirme kodu benim açtığım konuların birisinde var. Bulduğumda linkini vereceğim.

Evet o cihaz(a) oyun yüklenmiyor. Bu telefonlardan anlıyorum ve bu yorumu yapıyorum. Yüklenebiliyor diyorsanız sormanıza gerek yok gidin yükleyin.
peki bekliyorum kodunuzu

telefon bi gelsin oyun yüklediğimde sizi de bilgilendiririm
teşekkürler

novaklı

Üye
4. sü parola istiyo parola ney söyleyebilirmisiniz

bykazan

Üye
kardeş e71 için oyun bulurmusun

ßyßursalı

ßyßursalı

Üye
ttn mobile destekliyomu kardeşş ??????

iskrapion

Üye
.rar ın şifresi ne

--------------- Ekleme ---------------

.rar in şifresini kırdım şifre lordofweb

ozcan1864@ttnet

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

kardeş bu nasıl iniyor bi link filan yok !!!!

sucuk03

Üye
çin malı telefonların oyun dosyalarında 4 üncü dosyada şifre istiyor arkadaşlar ben bulamadım yardımcı olurmusunuz

m_sarac08

Üye
Benim telefon modelim Vertice E72. oyunlar açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

askimsin2006

Üye
arkadaşlar bende AVE n520 var 2 yıl firma garantisi ile telefon arızalandı garanti üzerinden yaptılar çinmalı deyip geçmeyin ayrıca almak isteyen alır telefonu sonuçta herkesin ona göre bütçesi var .....
şimdi AVE n520 için oyun lazım bulursanız sevinirim ..
şimdiden emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim...
saygılarla
Alanya --Manavgat

sam42

Üye
parolasıne msn me at

exe676

Üye
yaw bun e ya n99i için oyun yüklemek istiom acil yardım be kardeşim [email protected] lütfen eklein atın nası yapıcam nası oyunu yüklücem benim telde mynes yada games klasoru yok bazıları programla yapılıor dior bazı ları yüklenmöior dior

tel özellikleri
n99i çin malı D:

tayren

tayren

Üye
linkler kırık

tugay_gs59

Üye
Bnm TeLefon Markası pLatinium-pm01 games dosyası yoktu kendim oluşturdum. içine oyunLarı attım ama çaLışmıyor??? nsL yapabLrm????

karayel03

Üye
krdşm bende games klasörü diye bişey yok ki

kefiy

Üye
teşekkür ederim dostum inşallah çalışır

baba1231232

Üye
bende trident thl var oyun var mı bunun için varsa nasıl yükleyebilirim yardım

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye