Ve Sonunda Arananı Buldum Çin Malı Telefonlar İçin Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

kilislikaplan

Üye
arkadaslar anycool z849 da denedim sorunsuz calısıyorrr

bicime

Üye
arkadaşlar wentto f71 var arkadaşta , telefona yüklenen oyun ne yazıkk ki ne yüklerse yüklesin ? dosya olarak görünüyor..
yardımcı olabilecek bilen biri var mı?
teşekkürler

velat_onen

Üye
Çin malını karalayan arkadaş aldığın telefonu aç içine bak ondada made in china yazmuyormu. bilip bilmeden konuşup insanların emeklerine saygısızlık yapıyorsun bugün büyük markalrın çoğu karaladaığın çin den parça alıp telefonlara ekliyor.

zortii

Üye
bu oyunlar iphone da açmıyor mu

fatihhh_56

Üye
Emeğiniz için teşekkürler Tigra E71i de sorunsuz çalışıyor

no0ob_xd

Üye
mynes ne oluyor bulamadm :S

rcelesa

rcelesa

Üye
malesef türkiyede telefon üretilmiyor arkadaşım, bizim yurttaşlarımız bırakın telefon üretmeyi, 99 dolara dünyanın heryerinde satılan iphone u bile piyasada 1400 tl ye satıyorlar, tabiki çinliler ucuza satarlarsa bizim garibanda gidip çin malı telefon alır. hee ayrıca çin malı olmayan hangi ürün var? ben çin malı kulanıp kullanmadığımı bilmiyorum kimsede bilemez, bandroldan bak istersen aç plakete bak gene anlayamazsın. hee bu arada senin elindeki telefonda mutlaka çin malıdır iyi bak :)

dilhun

Üye
arkadaşlar foruma yeni üye oldum gaziantep de telefoncuyum nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız çin malı telefonlar için imei atma programı verecem kullanımınıda anlatabilirim çok basit zaten usb den bağlanıldığı zaman seriportu olmayan cihazlara bile bt ile şak die atılabiliniyor:) zamanında s66(6600 slide nin çakması) için çok aramıştım bu prg

suat61

suat61

Üye
arkadaşlar bende yaklaşık 1 yıldan beri çin malı n95 var ve hiç bir sıkıntısı yok bu zamana kadarda olmadı inanmayın kapanacak laflarını almayalım diye söylüyorlar.

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Deneyen ve ÇaLıstıran varmı Acaba ?

mahmuty123

Üye
çok saçma oyun falan yüklenilmiyor bunlar sadece cemaati kandırıyor üye kazanıyor ayıp gerçekden..

Willl.i.am

Üye
yA bENİM CECT E72 MODEL BİR TELEFONUM VAR İLANINDA JAWA VAR YAZIYORDU OYUN ATABİLİRMİYİM YA.LÜTFEN YARDIM EDİN KAFAYI YİYECEM.

alişahin05

Üye
arkadaşlar foruma yeni üye oldum gaziantep de telefoncuyum nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız çin malı telefonlar için imei atma programı verecem kullanımınıda anlatabilirim çok basit zaten usb den bağlanıldığı zaman seriportu olmayan cihazlara bile bt ile şak die atılabiliniyor:) zamanında s66(6600 slide nin çakması) için çok aramıştım bu prg
teşekkürler ama nerde program

--------------- Ekleme ---------------

Ya ben nerden bulacam program nerde

altun_muhammet

Üye
kardeş nası program yapmış sınız n99i2de games klasörü bile yok

exoticool

exoticool

Üye
:))))) ümit dünyası

kjk71

Üye
:aglaYOK BU SİTEDE'DE YOK BULAMADIM :agla

00tayfun00

Üye
beyler yah novıa n5000 oyunu bulammıooruum yardım cı olucak war mı :))

lamallar

Üye
bilader linkler error verio

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
benim babam hacca gitti ordan bitane N95 8gb almıs ama 200TL vermiş tabi babam telefonlardan hiç anlamaz sanırım sahte çin malıymış kesin bilmiyorum ama galiba dolandırıldık :) telefn henüz gelmedi ama adam beni düşünmüş telefon almış şimdi "bu telefon dandik" diyecek halim yok :D Üzerinde finlandiya malı olduğu yazıomus ama koskoca N95i kopyalayan adamlar bi "made in finland" mı yazamıcak. Neyse sadede geleyim ben bu telefonu türkçe yapmak istiyorum bana yardımcı olabilecek babayiğit var mı ?

ama lütfen "o telefonlara program yüklenmiyo, olmaz " vs tarzda mesajlar yazmayın bu şekilde cvplar yazan kişiler telefondan anlamıyo sanıyorum çünkü çin malı telefonlara da fevkalade oyun program yüklenebiliyo

ilgilenenlere tşkler...

Üst Alt