Ve Sonunda Arananı Buldum Çin Malı Telefonlar İçin Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

nufyat25

Üye
oyun arşivi 4 indirdim şifre istiyor :??

ddagdevirenn

Üye
bilader bu arşivlerin hepsi hasarlı

FraT.

Üye
arkadaşım paylaşımın için teşekkürler ama bu anlattıklarını ben mi anlayamadım yoksa anlatımda bir hatamı var? kardeşim sorunum şu çin n95 telefonum var games klasörü yok mynes diye birşeyde yok anlamadım gitti games klasörünü kendim oluştursam bile mynes nerede ? bi yardımcı olursan sevinirim

talya2006

Üye
selam arkadaslar.bende cın malı ıphone kullanıyorum. soylenıldıgı gıbı oyun dosyası yok ama kendım dosya yarattım.oyunları ındırdım hatta usb yardımıyla telefona aktardım fakat calısmıyor.neden acaba?yardımcı olursanız sevınırım.

abdlct

Üye
s.a çin malı e66 oyun warmı?

caner450

Üye
yav benim net rapishere den indirmiyor hata veriyor başka birşeyden upload edin plsssssss

--------------- Ekleme ---------------

denedim olmadı xD YİNEDE SAOL

korsan6200

korsan6200

Üye
aynen arkadaslar bende n95 cin var ama games klasoru yoq ne yaoıcam acıl mesaj atın lutfen

alican58585858

Üye
tskrlr çin malı telefonuma 500 tane oyun yükledim deneyin bende çok aradım ama kısa zamanda aradıgımı buldum sadece üyelikmiş

sefa_42

Üye
hani nerde link ben göremedim valla oyunları indirecem ama bi yardımcı olursanız nerden indircez???

melihoruc

Üye
motorolaya ait bi yabancı sitede tam ekran olan oyunlarda var ben yükledim ama siteyi hatırmamıyorum buldugumda tekrar yazarım

ufuk_4444

Üye
bende n95 var arkadaş ama bu nasıl indiriliyo anlmadım

umudumdunsen

Üye
larkadaşımnerdeoyun buda hani

msbyk

Üye
Kıngson telefonum var attım çalışmıyor games kılasörüde yok

bu_rock33

Üye
E66 da çalışıyor nes game klasörüne atın kurulum yok dırek oynuyorsunuz arkadaşlar.paylaşım için teşekkrler

h.b.a.

Üye
hepsi fasa fiso

EMRERDUR

Üye
kanka harikasın oyunun delileri burda bi an cocukluğuma döndüm atari oyunları harika ellerine sağlık cok teşekkür ederim sana max1cep'e üye olduğuma cok memnunum başarıların dewamı ile hayat paylaştıkca güzeldir ellerine sağlık kardeşim tekrar

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca oyun pcdede oynanıyor beğenmediğiniz varsa telefona atmaya bilirsin saygılarımla

bursa_eses_

Üye
parola istiyo kardeşler nedir bunu parolası

ilkerx44

Üye
eyw.... birader saoğlasın

mike_tyson90

Üye
yalanci pislik

istanbulkaan

Üye
bu cin telefonlari kapaniirsa imeil kopyalama islemi yapiyor bazi telefoncular yani tekrardan acilabiliyor eski veya bozuk calismayan telefonlarin imaillerini saglam olan yani tabimizle cin marka telefonlarina kopyalanabiliyor ama bazi telefoncular bu islemi yapmiyor cunku yasa disi isine giriyor sansiniza eger telefoncu tanidiginizsa sizi taniyorsa bu islemi yapabilir ..................

Üst Alt