Uzun vadeli telefon

• 22 Ağustos 2014
  • 808 Okunma
  • 23 Cevap

1. Selamlar arkadaşlar

1-2 hafta içerisinde kendime telefon alacağım.

Liseye geçtiğimden beni uzun süre idare edebilecek bir şeyler istiyorum.O yüzden androide hiç bulaşmıyım diyorum.

Bütçe 1200-500 tl arası

2.el düşünmüyorum

Telefondan beklediklerim
    Kamerası iyi olsun
    Telefon hızlı olsun
    Arada canım sıkılınca oyun oynarım çok yüksek sistem gerektirmesede olur
    Ve en önemlisi sağlam olsun 1 düşürmeyle ekranı çatlamasın.

İyi forumlar

Yazan: serokut
  2. Yok oyle bi telefon :D Her telefon bi süre sonra kasmaya baslar. Bu olay en gec iphonelarda oluyor :)

iPhone ile gönderdi
    serokut bunu beğendi.
  3. güncel olsun dersen iphone alacaksın ama iphone'lar da pahalı
    1200 liraya en fazla iphone 4s alabilirsin ama onun üretimi de 2 ay sonraya bitiyor. 1 sene sonra güncelleme de bitecek. küçük ekran, 8gb dahili hafıza da cabası
    yani anlıyacağın o paraya nexus 5 al daha mantıklı :)

serokut bunu beğendi.
  4. Sıfır bir Z1 Compact al derim. Uzun süre kullanabileceğin sağlam ve oyunlarda falan en az 2 sene yeterli olabilecek bir telefon.

serokut bunu beğendi.
  5. İyi telefon fakat arkadaşın bütçesini aşıyor. Z1 Compact 1600TL civarında satılıyor.

Pikkaccu ve serokut bunu beğendi.
  6. "Paralel ithalat G2 al" derim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Uzun süre güncel kalabilecek ver aradigin ozelliklerde ya nexus alacaksin yada lumia :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    serokut bunu beğendi.
  8. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Nokia Lumia 920 ve Asus Zenfone 6 düşünüyorum.Normalde Android sevmem ancak işin içinde Asus olunca işler değişiyor tabi.

Bu 2 telefon hakkında yorumlarınızı alabilir miyim ? sizce hangisini seçmeliyim

9. 1200-500 diyor galiba 1500 lira bütçesi var. N11'den falan 1400'e bulabilir aslında.

serokut bunu beğendi.
  10. z1 compact paralel ithalat 1400 TL'ye bulunuyor sanırım
    teknosa gibi mağzalarda 16000 TL ama onda da 100 veya 150 TL hediye çeki veriyor olması lazım.

serokut bunu beğendi.
  11. Asus Zenfone 6 fiyatına göre iyi bir telefon. Isınmayı hissetmiyorsun. Menü performansı iyi ancak oyun performansı o kadar iyi değil.

Windows Phone düşünüyorsanız daha yeni modelleri tavsiye ederim.

serokut bunu beğendi.
  12. Cevabınız için teşekkür ederim.

Wp ağırlıklı düşünüyorum evet ancak bütçeme uygun hangi cihazın piyasaya ne zaman çıktığı hakkında en ufak bir bilgim yok açıkçası.Bu konuda bana yardımcı olabilcek birileri varsa çok minettar kalırım

13. Windows Phone tarafında Lumia 730 ve Lumia 830 cihazları bekleniyor. Tanıtılmaları yakındır. Acil bir durum yoksa bekleyebilirsiniz. Orta seviye oldukları için fiyat konusunda çok pahalı olacaklarını sanmıyorum.

serokut bunu beğendi.
  14. Bütçene uygun olarak isteklerini karşılayabilecek Lumia'lar var. Lumia 925 bulabilirsin diye tahmin ediyorum.

15. Nokia lumia iyidir hem sağlam hemde güncel cihazlar. Kasacagı uygulamada yoktur.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. G2 ascend p7 ye bak

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Senin istediğin telefon daha yok kardeş en iyisi bekle :)

iPhone ile gönderdi
  18. Arkadaşlar Gold'da kampanya var diye Lumia 920 900 tl'ye düşmüş.Büyük ihtimal onu alacağım zamanını ayırıp bana yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum

19. Uzun süre kullanmak istiyorum diyorsun eski bir telefon alıyorsun garip :hmmm

iPhone ile gönderdi
  20. Araştırmalarıma göre telefon çok sağlam ve kullanışlı duruyor.Aynısını arkadaşımda almıştı ve son derece memnun diye bende kararımı bu telefondan kıldım.Bütçemi zorlamadan araştırmalarıma göre alınabilcek en iyi telefonu alıyorum bence.Tabii eğer varsa başka bir wp öneriniz lütfen söyleyin

Yüklüyor...
18/10/2018 - 20:44