Telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
Telefon tavsiyesi
yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum fakat o kadar kararsızım ki hangi modeli alsam diye düşünüyorum telefonu alıp uzun vadeli kullanmayı düşünüyorum telefonda fazla oyun oynayan birisi değilimdir 1-2 oyun kaldırsın yeter ön kamerası iyi olmalı ve şarjı iyi gitsin yeter samsung ve lumia düşünmüyorum fiyat aralığı kafamda bi düşünce yok gerekirse kredi çekip alabilirim telefonu tavsiyelerinize açığım bi akıl verin şu kardeşinize :)
he boyut olarak en fazla 5.2 elim fazla büyük değil :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Samsung önerecektim. İstemiyorsan marka takıntın yoksa xiaomi Mi4, Türkiye ye gelirse meizu pro 5 mini, Desire eye

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
meizu falan gelse alırım da sağolsunlar getirmiyorlar piyasanın dengesini değiştirmekten korkuyorlar büyük ihtimal

byAndroid

byAndroid

Üye
Meizu var getiriyorlar. Mx4, mx5, pro modeller falan var. Yukarda yazdığım daha yeni çıktı biraz beklemek lazım. Yada getirmeyebilirler. Z5c bakabilirsin

Avrilian

Üye
Bence iphone 6 plus yada 6s plus düşün
Apple bu modelle şarjı baya kurtardı
Ön kamerayı arkadaşımla test ettik baya fotoğraf çekindik gayet güzel
Büyük diye sorun yapma bence 6 plus 5.5 inç ama zamanla alışırsın hem tek elle kullanma da var ve şunu tavsiye edeyim alırsan eğer 16 gb almanı tavsiye etmem 64gb al keyfine bak
Son olarak şunuda söyliyeyim iphone zaten güncelleme desteğini kesmez ve senelerce takılmadan kasmadan donmadan rahatça kullanabilirsin

• Beğen
Tepkiler: 0rqin4L