Telefon Önerisi...

Sponsorlu Bağlantılar

skydeat67

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi...
Selamun Aleyküm Beyler ,
Bana 500 tllik telefon önerirmisiniz. Şuanlık aklımda GMD 2 mini var bundan daha iyi hızlı sağlam bi telefon biliyorsanız önerilerinizi bekliyorum.
(Telefon kendim için Değil)
Kendim için düşündüğüm telefon LG g2 bunun için 1000 tl bütçem var. Bunla ilgilide tavsiyelerinizi bekliyorum. Birde LG g4 çıkarsa g2 nin fiyat düşermi ?

Sorularımı cevaplarsanız mutlu olurum...
İYİ FORUMLAR.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
500tl'ye wp tavsiye ederim mesela bir lumia 525 veya 630 olur. Android olsun derseniz gmd 2 mini olur bence ama s3 mini gibi cihazlardan uzak durun.
1000tl'ye en sorunsuz ve en iyi cihazlardan birisi g2. Kesinlikle tavsiye ederim. G4 çıkınca fiyatı pek düşeceğini düşünmüyorum.

OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
G2 almanızı öneririm G4 çıkınca muhtemel fiyatlar dahada düşecektir ama 500 tl ye kadar ineceğini sanmıyorum.

caps6

caps6

Üye
g2 nin paralel ithalat garantili olanının fiyatları çok olmasada düşer. Lg garantili olanı düşmez.32 gb ı Hala 1300-1500 arasında satılıyor.Diğer önerin için gmd 2 mini androidde en uygun olanı.Forumda daha önce ekran ve yazılımda sorunları olduğunu belirtmişlerdi.Gmd 2 mini alırsan koşulsuz iade sağlayan yerden al.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Orta seviye cihaz için Windows Phone idealdir orta seviye androide kıyasla kasma donma yapmaz daha uzun omurludur