Telefon Tavsiyesi 1500 tl ye kadar telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    16

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
GarageBand iMovie Pages bir Android'e bedel :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve -No.1-
-No.1-

-No.1-

Üye
    Konu Sahibi
GarageBand iMovie Pages bir Android'e bedel :)

hem ios daha fazla güncelleme veriyor ve yazılımı uygulamaları cihaza özel çıkartıyor ama android de uygulamalar tüm telefonlar için çıkıyor bu kısımda ios güzel ama arayüz olarak aşırı sade ve kısıtlayıcı

tabi bu benim görüşüm

tifazcik

tifazcik

Üye
g3 32gb al bide 1tane daha batarya al

• Beğen
Tepkiler: -No.1-
tifazcik

tifazcik

Üye
o zaman lg g3 al kamrası iyi diyecelr sony z2 20.7 mp ama mp deil ona bakılrsa oto focus var lg g3 de 32 gb al 1 gunu çıkartıyorda %10 sarjın falan kılr muhtemel

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Tavsiye vermicem ama madem z2 demişsin yazmam gerek .Oyundan zerre anlamayan ve ilk android deneyimini z2 ile yapan bir arkadaş vardı.sadece yaptığı görüşmeler ile arka kapak üzerindeki jelatin erimişti :D sanal tuşlar da sıkıntı.bunlara katlanabilirsen alınabilir bir cihaz :)

• Beğen
tifazcik

tifazcik

Üye
senin beklentine gore en iyisi lg g3 32 gb bence onu al

• Beğen
-No.1-

-No.1-

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım lg g3 alacağım telefon z2 den daha küçük ama ekranı daha büyük gereksiz çerçeve koymamışlar bu gerçekten güzel onun dışında garanti olarak daha iyi bir firması var sanırım yinede gidip bir mağazada inceleyeceğim ama çok inanılmaz farkları yok z2 biraz daha sağlam ama g3 depolama vb olarak biraz daha iyi

bu inceleme videosunu izledim

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Şimdi tekrar baktımda g3 ün kronik sorunlar baya varmış

ikisi arasında karar vermek çok zor ya

yeumyang

yeumyang

Moderator
ayrıntıya fazla girmeyin sonucta elektronik bir cihaz ne zaman ne sorun cıkaracagı belli olmaz gidin hangisi hoşunuza gidiyorsa alın sonucta hangisini alırsanız alın 2 yıl garantisi var birazda telefon işi şans işi

• Beğen
-No.1-

-No.1-

Üye
    Konu Sahibi
ayrıntıya fazla girmeyin sonucta elektronik bir cihaz ne zaman ne sorun cıkaracagı belli olmaz gidin hangisi hoşunuza gidiyorsa alın sonucta hangisini alırsanız alın 2 yıl garantisi var birazda telefon işi şans işi

Performans olarak nerdeyse aynılar gidip mağazada inceleyeceğim ona göre bu hafta içinde alırım sanırım ama en son mağazada sony xperia sp incelemiştim kalitesi beni şaşırtmıştı z2 de kalite olarak şaşırtacak gibi :)

-No.1-

-No.1-

Üye
    Konu Sahibi
Bugün gidip inceledim z3c çok küçüktü g3 cidden menülerde kasıyordu z2 kesinlikle çok güzeldi kamera olsun tasarım olsun z2 de karar kıldım

Cevaplarınız için teker teker teşekkür ederim gerçekten çok faydalı oldu :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hayırlı olsun o zaman :)

Son düzenleme:
  • Beğen

Üst Alt