Telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

serokut

Üye
    Konu Sahibi
Telefon önerisi
Selamlar abilerim ablalarım küçük kardeşlerim :d

Bu yaz karne hediyesi olarak yeni bir telefon almayı düşünüyorum ancak bilgisayarda alacağım için bütçemi kıstım biraz

maksimum 700 liraya telefon önerisi lazım

Başta wp düşündüm ancak ön kameraları yok.620 nin ise ekran boyutu çok küçüktü.Önceligim wp windows'a güveniyorum.

Onun dısında bir telefondan beklentilerim

Ön kamerası kesinlikle olsun
Sıkılınca oyun oynarım ancak öyle modern combat 4 gibi büyük bir oyun olmasa'da olur vaktimi yesin yeter.
İnternette çok gezerim whatsapp,facebook vs

Değerli vaktinizi ayırıp okudugunuz icin tesekkür ederim.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Motorola Moto G şiddetle tavsiye edilir.(699 tl civarlarındaydı en son) illa Windows Phone istersen Lumia 625 var 4.7 inch ekrana sahip ama 750 tl zorlarsan biraz 700'e bulursun. Lumia 630 var o da 599 tl 4.5 inch ekrana sahip.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
İkinci el Lumia 1320'yi 700 Tlye bulabilirsin.1 gb ram ile mc4'ü falan rahat oynarsın.Büyük ekranda internette takılmak falan çok iyi olur.3400 mah bataryası seni yoğun kullanımda bile 24 saat götürür.Tek eksiği kamerası.Çok mükemmel veya çok kötü çekimler yapmıyor orta seviyede.Ön kamerası vga ama var.Bu fiyata bence en iyi seçenek Lumia 1320

sat5

sat5

Üye
Motorola Moto G şiddetle tavsiye edilir.(699 tl civarlarındaydı en son) illa Windows Phone istersen Lumia 625 var 4.7 inch ekrana sahip ama 750 tl zorlarsan biraz 700'e bulursun. Lumia 630 var o da 599 tl 4.5 inch ekrana sahip.

Arkadaşa şiddetle katılıyor ve Moto G'yi tavsiye ediyorum. Karne hediyesi falan dediğine göre genç bir kardeşimizsin ve bu telefon olayını çok takacağını tahmin ettiğim için Windows Phone tavsiye etmiyorum

fk555897

fk555897

Üye
Nokia Lumia 625 öneririm. Ekranı büyük.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Lumia 625 derim bende kullanıyorum güzel ama bence 1320'yi dene

kahraman333333

kahraman333333

Üye
1320 veya 630 kesinlikle almalısın o fiyata androide falan hiç bulaşma

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
İkinci el Lumia 1320 ilaç gibi gelir size.

serokut

Üye
    Konu Sahibi
Öncelike hepinize cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.

Eğer 2.el nokia lumia 1320 bulursam hiç kaçırmadan alcağım

Onun dışında Motorolayı'da yanılmıyorsam en son Google almış diye okumuştum.Google bence öyle tırt bir telefon çıkarmaz diye düşünüyorum.

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Öncelike hepinize cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.

Eğer 2.el nokia lumia 1320 bulursam hiç kaçırmadan alcağım

Onun dışında Motorolayı'da yanılmıyorsam en son Google almış diye okumuştum.Google bence öyle tırt bir telefon çıkarmaz diye düşünüyorum.

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum
Motorola el değiştirdi diye biliyorum. En son Lenova firmasına satıldı Google tarafından.Bu arada