Öneri Uzun ömürlülük ve sağlamlıkta 5s'mi yoksa Z2'mi.

Sponsorlu Bağlantılar

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
    Konu Sahibi
Uzun ömürlülük ve sağlamlıkta 5s'mi yoksa Z2'mi.
Selam..

Bugünlerde bir Z2 yada 5s almayı düşünüyorum. İkiside beni gerçekten memnun edebilecek modeller ama ben arasından daha uzun ömürlü olacak modeli seçmeyi düşünüyorum. Maxicep ailesinin tecrübeli üyelerinin bu konudaki bilgi birikimi ve tecrübelerine güveniyorum.

Yardım etmek isteyen arkadaşlar hepinize şimdiden teşekkür ederim.

adanalı1

adanalı1

Üye
z2 tabikide .

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic.
smh60

smh60

Üye
Uzun ömür olarak kesinlikle 5s :)

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
iPhone 5s

• Beğen
adanalı1

adanalı1

Üye
Telefoncuyum kardesım teknık servısdeyım.Inan malzeme ve yapı olarak z2 ye su dokemez 5s.İçerisinde belkı 50 tane vida var.hiç tamır gormese bıle ıllakı 6 7 aya bataryası ıcın garantının yolunu gorecektır ... ;)

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Z2 nin tırnağı bile olamaz her konuda.

• Beğen
fingerback5

fingerback5

Üye
Z2 kesinlikle

• Beğen
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
    Konu Sahibi
Uzun ömür olarak kesinlikle 5s :)

Tecrübeye dayanarakmı söylüyorsunuz acaba. Çünkü bu karar benim için önemli. Uzun süre kullanmayı düşünüyorum bu alacağım cihazı.

Telefoncuyum kardesım teknık servısdeyım.Inan malzeme ve yapı olarak z2 ye su dokemez 5s.İçerisinde belkı 50 tane vida var.hiç tamır gormese bıle ıllakı 6 7 aya bataryası ıcın garantının yolunu gorecektır ... ;)
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Bende hiç sevmem garantiyle falan uğraşmayı. :) Büyük ihtimalle Z2 alıcam gibi duruyor. Her zaman kompakt tasarımları sevmişimdir, 5s'den yana gönlüm ama sony bu konuda iPhone'a göre önde gibi duruyor.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Uzun süre kullanma iPhone'dan sorulur.

98farom98

98farom98

Üye
Kesinlikle Z2 süper bir cihaz bende kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
byAndroid

byAndroid

Üye
Compact tasarimi seviyorsan z1 compact ya da z3 compact al . z3 compact yakinda cikicak

fingerback5

fingerback5

Üye
Mantıklı karar dostum.İmkanın varsa bir teknoloji mağazası gibi bir yerde ikisini de uzun uzun incele.Z2 kesinlikle çok daha üst düzey bir cihaz.Ayrıca bataryasının çok iyi gittiğini söylüyorlar appledaki en büyük sıkıntı bu bence halen.Ama dersin ki 2 yıl kullanıp satıcam ben bunu o zaman 5s çok daha fazla eder.Garanti konusu önemliyse de iphone çok daha fazla uğraştırır seni o belli.

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic. ve YaşlıTaşCocuk54
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim İphone telefonların camlarının ne kadar dayanıklı olduğunu az çok etraftan görüyorsun arka kapağı saymıyorum bile. Z2 de adamlar sağlamlığa oldukça önem vermiş ve suya bile dayanıklılık yapmış. Kararını sağlamlıktan yana ver gerçekten ve z2 gibisini bulamazsın

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic. ve YaşlıTaşCocuk54
fk555897

fk555897

Üye
Ben 2 sene iPhone 5 kullandım. Bataryasında hiçbir sorun çıkmadı.Uzun ömürlülükte iPhone 5S, dayanıklılıkta Z2 iyi.

• Beğen
Tepkiler: smh60, >Pessimistic. ve YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
z2

• Beğen
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Tabi ki Z2.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
İkiside iyi ama Z2 alsan daha iyi olur

• Beğen
man20

man20

Üye
herkes z2 deyip durmuş ama bence demek ki herkesin bi bildiği var o yüzden bende z2 diyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve >Pessimistic.
cagrii_72

cagrii_72

Üye
İphone 5s daha iyi çünkü daha stabil kalır ve piyasasında fiyatı hemen düşmez

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
daha uzun ömürlü den kasıt tam olarak nedir ? daha çok güncelleme almak mı ?

başlıkta geçen sağlamlıktan kastı hemen herkes söylemiş Z2 :)

Üst Alt