Öneri Uzun ömürlülük ve sağlamlıkta 5s'mi yoksa Z2'mi.

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bence uzun ömürlülükten kastın güncelleme desteği alması zaman geçtikçe sistemin şişip kasmamasıysa 5s almalısın ama dayanıklılık istiyosan z2 önde tabi ama titiz kullanırsan telefonu 5s e de bişey olmaz

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic.

umutku84

umutku84

Üye
Darbelere karsi uzun ömürlülük olarak Z2 daha sağlam. Ancak iOS stabilligine yaklasan bir tek HTCnin androidi var. Uzun ömür stabil olsun diyorsan 5s. HTC M8de hem stabillik hem dayanıklılık var bu arada düşünürsen eğer

• Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
ikisi de hor kullanmadiktan sonra uzun omurlu telefon. hangisine daha yakinsan onu al. secimini yaparken ekran boyutu, cogunlukla kullandigin uygulamalarin ios ve androiddeki kalitelerine gore yapabilirsin basit olarak

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic. ve Buraxlive
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
    Konu Sahibi
Z2'de karar kılındı arkadaşlar. Ama direk Z2 almayacağım şu Z3'üde bir görelim bakalım belki onuda alabilirim.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Uzun süre kullanım açısından İPhone 5s.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
güncelleme için 5s tabiki ama alacağı son güncellemede yavaşlar tipik ios z2yi çok övmüşler ama kimsenin elinde görmedim heryer ıphone bi forum seviyor z2yi nexus5i :)

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Bencede z2 al bu arada bende z2 almaya karar verdim yanlız benim alacağım sony Center da 80 Tl değerinde 3000mahlik şarj cihazı da yanında hediyeymiş hemen acele edip almam lazım :ehe

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şu z2 ye sanal tuş koymasalardı ne güzel olacaktı

• Beğen
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
    Konu Sahibi
Bencede z2 al bu arada bende z2 almaya karar verdim yanlız benim alacağım sony Center da 80 Tl değerinde 3000mahlik şarj cihazı da yanında hediyeymiş hemen acele edip almam lazım :ehe
Hangi sony center o :D

Bua rada ben z2'de karar kıldım ama z3'üde göreceğim. Eğer az bir fiyat farkı varsa ve başarılı olursa Z3 alabilirim. Şunun şurasında hafta ya var ya yok tanıtılmasına.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Hangi sony center o :D

Bua rada ben z2'de karar kıldım ama z3'üde göreceğim. Eğer az bir fiyat farkı varsa ve başarılı olursa Z3 alabilirim. Şunun şurasında hafta ya var ya yok tanıtılmasına.
kayseride o sony center kardeş :)

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Z3 geç gelir buraya boşuna beklemeyin bence, özellikler neredeyse aynı zaten

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve >Pessimistic.
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
    Konu Sahibi
Z3 geç gelir buraya boşuna beklemeyin bence, özellikler neredeyse aynı zaten
Z3'ün fiyatına zemin hazırlamak için Z2 fiyatını aşağı çekebilirler. Bakalım olmadı alırız z2 çekiliriz köşeye. :)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Invoke

Invoke

Üye
Teknomarketlerde Z2 geldiğinde Z1 ile Z 200'er lira düşmüştü. 1800 Z, 2000 Z1, 2200 Z2 idi başta.

• Beğen
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
    Konu Sahibi
Teknomarketlerde Z2 geldiğinde Z1 ile Z 200'er lira düşmüştü. 1800 Z, 2000 Z1, 2200 Z2 idi başta.
Zaten 2200 bütçe var, acele hiç yok. :D O paraya mağazadan Z3 alınabilecekse yada 50 lira falan koymak gerekecekse koyar alırım Z3'ü olmassa z2 alırım hem beklemenin ekmeğini fiyatta yemiş olurum.

alperen kutuk

Üye
Z2 kardeşim suan bnde Xperia Z var sıkıntısız kullanıyorum hem sağlam hem şık hemde su geçirmezliği yeter ayrıca kamera vs. Özelliklerini saymıyorum bile sony al pişman olmazsın ;)

Üst Alt