uygulama durduruldu sorunu yardım

Sponsorlu Bağlantılar

bytekin07

bytekin07

Üye
    Konu Sahibi
uygulama durduruldu sorunu yardım
öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar telefonunmda GM asistan durduruldu die hata alıyorum googlede araştırdım ama çözüm bulamadım lütfen yardım edin her teli kapatıp açığımda veya kilit ekranini açığımda bu hatayı ard arda 5-6 defa alıyorum artık sınır bozucu olmaya basladı bu arada discovery air kullanıyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

yaytas

yaytas

Üye
ayarlar>uygulamaları yönet>hepsi>GMasistan>verileri temizle eğer hata almaya devam ederseniz wipe yapmanızı yani recovery den format atmanızı öneriyorum

• Beğen
Tepkiler: bytekin07
bytekin07

bytekin07

Üye
    Konu Sahibi
onu denedim hemde defalarca ise yaramadı bide araştırırken uygulamayı devre dışı bırak diyenleri gördüm denesem sorun ölümü çözüm bulamassam denicem
bide format atmadan çözmek istiyorum

yaytas

yaytas

Üye
onu denedim hemde defalarca ise yaramadı bide araştırırken uygulamayı devre dışı bırak diyenleri gördüm denesem sorun ölümü çözüm bulamassam denicem
bide format atmadan çözmek istiyorum
uygulamayı devre dışı bırak bi sorun olmaz sorun olursada uygulama yönetten tekrar devreye alabilirsin kolayca

• Beğen
bytekin07

bytekin07

Üye
    Konu Sahibi
tmm saol denim bi

bytekin07

bytekin07

Üye
    Konu Sahibi
devre dışı bıraktım şuan herşey normal ilerde sorun çıkmaz inşallah bu arada vakit ayirdigin icin çok saol

yaytas

yaytas

Üye
:rica::rica:

• Beğen
bytekin07

bytekin07

Üye
    Konu Sahibi
:)

Üst Alt