Acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım
konu yeri yanlış olabilir ilgi çeksin diye buraya açtım
arkadaşlar herkese hayırlı kandiller öncelikle burada uzun süredir takılıyorum çok şey öğrendim emeği geçen herkese teşekkürler. şöyle bir sorunum var. ilk akıllı telefonum ios tu ona dair çok şey araştırıp yaptım hiç sıkıntı çekmedim yaklaşık 1 yıl önce androide geçme kararı aldım tercihimi htc den yana kullandım telefonum htc one m7 herşey çok güzel gidiyodu ta ki rom atma merakına kadar böyle bişeye giriştim bootloader kilidi s off s on falan bir sürü tantanası var bunların hepsini yaptım orada bi olayı karıştırdım recovery menüsü çinceydi onu düzeltmeye çalışırken recovery menüsü komple gitti şimdi kilidi açmak istediğimde recovery ekranına düşüyor olmuyor factory reset dediğim zaman recovery ekranına düşüyor olmuyor bunu çok araştırdım bir türlü çözüm bulamadım bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşlar arıyorum bi yere kadar bu şekilde kullandım fakat artık uygualama yükleyip sildikçe sürekli kasmalar başladı şarj çok hızlı bi şekilde bitiryor ki en büyük sıkıntımda bu günde 3 4 kere şarja taktığım oluyo muhtemelen artık donanımsal bi sorun bu ama bu olayı çözmek istiyorum istediğim şey şu telefonu ilk aldığım zamana döndürmek istiyorum herşey eskisi gibi olsun istiyorum bu arada telefonu yurtdışından almış birinden aldım alan adam da imei atmış bu şekilde kullanıyorum ve 4g desteği olduğu halde 4g kullanamıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Kadar Uzun Yazmişsinki 4G Yi Kullanamaman Yo ROM İle Alakalı yada İMEİ İle Alakalıdır. Hat 3. Sırada

kralberk13

kralberk13

Üye
sen bu mesaj başlığıyla adam çekemezsin..

kralberk13

kralberk13

Üye
hocam taktir edersinki kimse bizi beklemiyo konu açsında cevapliyim gibilerinden kimse aynı saate online olmuyo veya olamıyor ve üyede fark etmiyor yeni üye çavuş binbaşı orgeneral gibi rütbelerle ilgisi yok veya cevaplamak istemiyorlardır bilmedikleri birşeyse lütfen biraz anlayış :) ha ama benim tanıdıklarım var forumda onların öncelikle yardım etmesini istiyorum dersen etiketlersin girip bildikleri bir şeyse yardım ederler zaten :)

• Beğen
Tepkiler: huseyinkeske
tayren

tayren

Üye
Öncelikle geçmiş olsun cihazın imeisini yedekle ve stock rom yükle gerçi imei öyle basit silinmez şarj konusuna gelince batarya değişmen gerekiyordur büyük ihtimalle 4.5 G ye gelince cihaz imeide ne hangi cihaz görülüyor mesela 3G destekli görülüyorsa elbette 4.5 G kullanamazsın birde cihazın gps,mobil veri,wifi ve arka plân uygulamalarını ayarlı kullan batarya nasıl gidiyor eğer hâlâ stabil değilse değişmen gerekir.

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
hocam taktir edersinki kimse bizi beklemiyo konu açsında cevapliyim gibilerinden kimse aynı saate online olmuyo veya olamıyor ve üyede fark etmiyor yeni üye çavuş binbaşı orgeneral gibi rütbelerle ilgisi yok veya cevaplamak istemiyorlardır bilmedikleri birşeyse lütfen biraz anlayış :) ha ama benim tanıdıklarım var forumda onların öncelikle yardım etmesini istiyorum dersen etiketlersin girip bildikleri bir şeyse yardım ederler zaten :)
yani tabikide anlayış gösteriyorum bilgisi olmayan insanın yardım etmesini bekleyemem ama bu konuyu defalarca açtım yardım alamayınca böyle bişey yaptım burada tanıdığım insan pek yok kim neyle ilgileniyor bilmiyorum ama varsa tanıdıklarınız yönlendirirseniz sevinirim şuan öncelikli sıkıntım şu stock rom diyebilirim bu konuda yardıma ihtiyacım var 4g olmasada olur şarj problemi en kötü batarya değiştirilir ama yazılımsal açıdan düzeltmem lazım

kralberk13

kralberk13

Üye
@H0lligan @ghstr @cihanata_1 @0MG90 arkadaşlar yardım ede bilirler

cihanata_1

cihanata_1

Üye
recoveryi de silip en baştan recovery-varsa ingilizce versiyonu- ve stock rom atmalısınız bence,:)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
sim kart destekliyorsa stock rom atınca 4.5g kullanabilirsin belki:)

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
recoveryi de silip en baştan recovery-varsa ingilizce versiyonu- ve stock rom atmalısınız bence,:)
problem orada recovery yüklesem bootloader i açabiliyorum ordan sonra stock rom atarım da problem orada :)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
bu dokunmatik ingilizce recovery konuda bootloader kilidinin htcdev.com diye bir siteden açılabildiği yazılmış:)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
stock rom:
buradan da yardım alabilirsin :)

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
stock rom:
buradan da yardım alabilirsin: :)
çok teşekkür ederim ayrıntıları yazacağım

cihanata_1

cihanata_1

Üye
linkleri yanlis yapistirmisim mesaj düzenlendi:)

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
linkleri yanlis yapistirmisim mesaj düzenlendi:)
şimdi adım adım işlemlerimi anlatayım şuan bootloader kilidi açmak için herşeyi yaptım telefona uyarı geldi yes dedim ekranda htc yazıyor ve üst tarafta pembe bi yazı "Entering recovery" yazıyor öyle kalıyor hiç değişiklik yok en büyük problem burada bunu yapsam geri kalan herşeyi yapacam

Son düzenleme:
cihanata_1

cihanata_1

Üye
şimdi adım adım işlemlerimi anlatayım şuan bootloader kilidi açmak için herşeyi yaptım telefona uyarı geldi yes dedim ekranda htc yazıyor ve üst tarafta pembe bi yazı "Entering recovery" yazıyor öyle kalıyor hiç değişiklik yok en büyük problem burada bunu yapsam geri kalan herşeyi yapacam
Işlemleri doğru yaptığına emin misin? Burada da anlatılıyor detaylı bir şekilde ekran görüntüleriyle:)

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
Işlemleri doğru yaptığına emin misin? Burada da anlatılıyor detaylı bir şekilde ekran görüntüleriyle:)
evet işlemleri doğru yaptığıma eminim
yardımınızı bekliyorum ?

Üst Alt