Yardım Replika S4 Toplu Soru Ve Sorunları Buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

mgrkms

Üye
    Konu Sahibi
Replika S4 Toplu Soru Ve Sorunları Buraya!
Arkadaşlar öncelikle replika s4 sahibiyim mtk6577 ve telefona o kadar sinir oldum ki size danışmaya karar verdim.Sorunlarımı inşallah cevaplarsınız.. Maddeler halinde sıralıyorum:

1)Konuşma yapıyorum.Otuz saniye filan konuştuktan sonra pat konuşma kapanıyor telefon çekmiyor gösteriyor.Kapatıp tekrar açınca sorun düzeliyor.Tüm konuşmalarım yarım kalıyor.

2)Arka kamera berbat çekiyor.Elimi kameraya yaklaştırınca gözümle göremediğim gözenekleri gösteriyor ama bi 15 santim uzaklaştırdığım zaman el olduğunu anlamazsınız.Galiba focusta bir problem var ama nereden düzelir bulamadım.

3)Şarjı yaklaşık 4 saat gidiyor şuan.Daha iki kere şarj ettim ama derdim o değil.Batarya yüzde 40 gösterirken pat şarjı bitip kapanıyor.Bu nasıl bir hatadır yazılımsal mı? Bir çözümü var mıdır?

Daha bir çok problemi var aklıma geldikçe ve gördükçe yazacağım ama ilk etapta ve benim için önemli olanlar bunlar.Biliyorum replika almamam gerekiyordu,o para verilmezdi,onun yerine gm discovery almam lazımdı filan ama artık icraata geçelim sorunların çözümlerine bakalım.Bir hata yaptık derdimizi atlatalım bari..

caglar b

caglar b

Üye
2. sorunun için, acaba macro modu açık kalmış olabilirmi? Başka bir kamera uygulaması dene gene aynı olursa sorunun donanımsal
3. Sorun için bataryanla ilgili bir sorun olabilir degiştirme imkanın varsa degiştir

mgrkms

Üye
    Konu Sahibi
2. sorunun için, acaba macro modu açık kalmış olabilirmi? Başka bir kamera uygulaması dene gene aynı olursa sorunun donanımsal
3. Sorun için bataryanla ilgili bir sorun olabilir degiştirme imkanın varsa degiştir
Benim gördüğüm kadarıyla macro mod ayarı yok kamerada.olsa değiştirirdim.Ya ben bulamadım bilmiyorum.. Önerebileceğin bir kamera apk var mı?

caglar b

caglar b

Üye
Ben camera zoom fx kullanıyorum forumda bulabilirsin

Üst Alt