Ücretli Oyun ve Uygulamaları Bedava Yüklemek VİDEO ANLATIM. Need For Speed:Shift, NDrive, Picsel Sm.

Sponsorlu Bağlantılar

İspanyol

İspanyol

Üye
örneğin exzeus yok örneğin wampire rush yok örneğin pipes yok listende en az 10 adet fazladan uygulama ve oyun var kardeş benmi yanlış gördüm kusura bakma

frager

frager

Üye
my explorer çalışmıyor
Deniz resmi çıkıyo myexplorer yazio menüye atio sonra dediğin uygulmanın üstüne kurdum lütfen bu uygulama cok lams bi ayarlarsmn tkrr

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
örneğin exzeus yok örneğin wampire rush yok örneğin pipes yok listende en az 10 adet fazladan uygulama ve oyun var kardeş benmi yanlış gördüm kusura bakma

Spooferın yanında kalem işareti var orada var yazdıgın uygulamalar fakat bazıları sorunlu oldugu için listeden çıkardık biz genede saol. Farklı bişeyler olursa listeye koyarız.

wave58

Üye
8 gb hafıza kartında 1,5 gb yer kaldı. amma sömuruduk yawww ayrıca çok çok çok tşler gardaş. bide bu gangstar oyunu gta nın tıpatıp aynısı özellıle araba kullanma ve adam dövme harıka gırafıkler çok başarılı tabı bıde bu bada os tan ılerı gelıyor o yuzden out sımbıan---- ın bada. I love bada

ali_ihsan

Üye
ben de de ayni,bir kac uygulama denedim ama olmadi

--------------- Ekleme ---------------

myexplorer icin london freetube olmadi,onun yerine Assault lite oyununu kullanabilirsiniz.

deccalsufyan

Üye
arkadaşım hafıza kartında other klasöründe hiç bişey gözükmüyo dceksin ki kiesten yüklememişsin yükledim ama gözükmüyor.en son telefondan apssa girince güncelleme istedi yaptım ondan sonra gözükmedi..şimdi ne yapcam keşke daha önce görseydim..

yanlış olmuş şimdi düzeldi gerek kalmadı

kodemirci

Üye
deccalsufyan arkadasım bende kıesten yukluyorum fakat other klasorunde hıcbısey gozukmuyor. Duzeldı dıyorsun nası duzeldıgını solermısın

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
other klasöründe birşey gözükmeyen arkadaşlar ayarlar>uygulamalar>yükleme ayarlarında hafıza kartı seçili mi?

kodemirci

Üye
cok sagolasın qweasddsa arkadasım. Dedıgını yaptım ndrive da kurdum cok sagolasın

hacked007

Üye
bendede others klasörü boş hafıza kartı seçili uygulamalardan ?

mavrick

mavrick

Üye
dostum brother in arms gelmiş bada os un en büyük oyunu(costurun waveleri)

kaymakam3444

Üye
Arkadaşlar hepinize iyi geceler telefonumu bada 1.2 ye yükselttim.1.2 nin de en son ki upgrade'ini yaptım.Bu yüzden emeği geçen tüm forumdaşlara teşekkürler.Fakat ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz indirin,kullanın bölümünde burdan iki tane uygulamayı bilgisayara kaydettim,bu uygulamaları üstüne yükleyeceğimiz uygulamalarıda kies üzerinden telefonuma kaydettim.Kaydetmeden önce ise Uygulamalar_Ykleme Ayarları_Hafıza kartınıda seçmiştim.Uygulamaları kies üzerinden indirdim ve telimde programlar yüklendi.Bu noktadan sonra işte benim gibi acemi forumdaşa siz değerli üstadlar ne yol gösterir.Örneğin her yolu denememe rağmen ne telefon bölümünde ne de Hafıza Kartı bölümünde diğer klasörünün içinde uygulamaları kiesden yüklememe rağmen kaynak yolunun Hafıza Kartı olarak değiştirilmesine rağmen Diğer Klasörününde boş olduğu görülmüştür.
Yardımlarınız için şimdiden herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Saygılarımla,
İyi Günler...

az1986

az1986

Üye
"Brothers In Arms® 2: Global Front HD" "origami" uzerine yazin

Noks

Noks

Üye
ya hotfileye koyun arkadaslar ne filesonic i indiremiyorum ben..

karel23

karel23

Üye
aspahlt,amaze camera bunları nasll kurcaz

KafKefEmrE

Üye
Arkadaşlar " NDrive Turkey " uygulaması " ExcitingFreeKick " uygulamasına sorunsuz yükleniyor. Bilgilerinize. Kolay gelsin ,)

sez00

Üye
ndirve, picsel smart,myexplorer ve diger uygulamaları sorunsuz kurdum ve çalışıyor emegi geçen arkadaşa teşekkür ederim

umitstein

Üye
arkadaşlar öncelikle bu yolu bulandan Allah razı olsun:)

Küçük bir sorum var: Telefondan samsung apps e bağlandığımda apps güncellemesi gerekiyor diye bir pop up çıkıyor, sadece onayla diye bir buton var, ben de buradan yüklediğim uygulamalar bir daha çalışmaz diye tırsıp kapatıyorum :)
Var mı bu konuda bilgisi ya da tecrubesi olan birileri?

Çok teşekkürler,saygılar

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
lets golf ve Gangastar West Coast Hustle HD yi yükleyemedim arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Play tomo , russian dolls , photo editor bunların üçünüde denedim yapamadım

frager

frager

Üye
ndirve, picsel smart,myexplorer ve diger uygulamaları sorunsuz kurdum ve çalışıyor emegi geçen arkadaşa teşekkür ederim

myexplorer bende olmuyor ya denişlen herşeyi yapiorum ama olmuyor .S