Ücretli Oyun ve Uygulamaları Bedava Yüklemek VİDEO ANLATIM. Need For Speed:Shift, NDrive, Picsel Sm.

Sponsorlu Bağlantılar

tesadüf05

tesadüf05

Üye
Arkadaşlar şu zombie oyununu kurabilen varmı denemediğim uygulama kalmadı çalışmıyo. Europcar uygulamasının üstüne kurulması yazılmış fakat ben onun üstüne Ndrive ı kurdum. bi yardım lütfen :)

meddah5

meddah5

Üye
arkadaslar evet ndrive turkey yardım lutfen bende europcar ın ustune zombie infection yuklu samet ekinci kardesm yardım edermisin baska hangi programların ustune olabilir ndrive ?

sefayılmaz

sefayılmaz

Üye
dostum benim kieste samsungapps açılmıyor bu Healthy Food olayını nasıl yapcaz Tom Clancy’s HAWX bu oyunu oynamayı çok istiyorum telde

meddah5

meddah5

Üye
kardesm bi cevap verin ndrive i europcardan baska uygulamaya yukleyemezmiyiz ?

f_torres44

f_torres44

Üye
güzel olmuş

--------------- Ekleme ---------------

özü

kaböz

Üye
arkadaşlar avatar ve tom hawk oyunlarını yükledim güzel de çalışıyor fakat telefonda icon larını görülmüyor yardım.....

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar evet ndrive turkey yardım lutfen bende europcar ın ustune zombie infection yuklu samet ekinci kardesm yardım edermisin baska hangi programların ustune olabilir ndrive ?

Deneyerek bulacaksın. Farklı uygulamaların üzerine dene sorunsuz çalışıyorsa problem yok. Sorun varsa farklı bir uygulama dene. Şuan benim denediğim bir uygulama yok.

kaböz

Üye
Arkadaşım icon olayını çözdügünü söylemişsin bizlede paylaşırmısın

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım icon olayını çözdügünü söylemişsin bizlede paylaşırmısın

Video'u tam anlamıyla izlediysen ve oyun listesinden hangi oyunun hangi uygulamanın üzerine yükleneceğini biliyorsan böyle bir sorununun olmaz.
Bazı istisnalar çıkıyor örneğin bendeki avatar dosyalarının içinde eksiklik var icon gibi aynen dediğin gibi. info klasörünün içine gir aplication.xml bunu not defteri ile aç ve aşağıdaki kodu içindekiyle değiştir. Ve tekrar spoof ile yedir. İcon sorunun düzelir. Fakat bendekiyle sendeki aynımı ona bakmak lazım :) Bazı arkadaşlar yüklediler herhangi bir sorun olmadı.

PHP:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="no"?>
<Application>
    <Entry>GyPSii</Entry>
    <Name>
        <English>Avatar</English>
        <eng-GB>Avatar</eng-GB>
    </Name>
    <Vendor>Gypsii</Vendor>
    <Description/>
    <Icons>
        <MainMenu>icon.png</MainMenu>
        <Setting/>
        <Ticker/>
        <QuickPanel/>
        <LaunchImage>splash_minidiary.png</LaunchImage>
    </Icons>
</Application>

Res klasörünün içinde bulunan icon resmini gösterdim sende kendine göre ayarlarsın görünmüyorsa muhtemelen eksik olandır.

meddah5

meddah5

Üye
Deneyerek bulacaksın. Farklı uygulamaların üzerine dene sorunsuz çalışıyorsa problem yok. Sorun varsa farklı bir uygulama dene. Şuan benim denediğim bir uygulama yok.

Teşekkürler :)

turkprensi

turkprensi

Üye
Picsel Smart oficce kurdumm fakatt yenı belge olusturyorummm kaydet dedıgımdee program kapanıyoo herhangı bır kaydetme işlemı yapmıyor

kapadokyali25

Üye
Bi Suru Oyun Yukledim Ordakilerin Hemen Hemen Hepsi Sahane Ellerine Saglik

adelante55

adelante55

Üye
NDrive da gelmiş daha ne olsun :)

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Ana konuya application.xml düzenlemek ile ilgili yazı eklendi.
Bazı arkadaşların icon ve isimle ilgili problemlerin çözümü....

kaböz

Üye
arkadaşlar bayadır ugraşıyorum cinetrail dahil baya bir uygulama indirdim ama nova yı hala kuramadım bu konuda yardım istiyorum...

mavrick

mavrick

Üye
yakında bada 2 geliyor insallah ordada çalışır bu oyunlar vs..

passangerr

passangerr

Üye
arkadaşlar bayadır ugraşıyorum cinetrail dahil baya bir uygulama indirdim ama nova yı hala kuramadım bu konuda yardım istiyorum...

Kardes ben de cinetrailer uzerine kurdum sorunsuz calısıyor. Kurdugun uygulamayı telefondan kaldır hafıza kartının icine bak tekrar kurmadan once xg1ba9ih58 klasoru varsa onu silip cinetrailerı tekrar kurup tekrar import etmeyi denedin mi?

İspanyol

İspanyol

Üye
arkadaşlar prens of persia nın pc deki gibi olan versiyonu çıkıcakmış sanırım bi sitede resimlerini görmüştüm aynı pc gibi çok güzel duruyo