UC Browser windowsphone magazasından kaldırıldı

• 18 Mart 2013
  • 1367 Okunma
  • 29 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Genellikle sizlere buradan iyi haberler veriyorduk fakat bu sefer ki haberimiz pek de iyi sayılmaz. Evet iki gündür yaptıgım kontrollerde magazada UC Browser'a ulaşamadım. Şu anda magazada iki farklı sürümü bulunan uygulamanın her ikisi de kullanılamıyor uyarısı veriyor.

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/uc-browser/6cda5651-56b9-48b0-8771-91dbc188f873

http://www.windowsphone.com/en-in/store/app/uc-browser/edd78a1a-7d08-4d56-abc0-d193db3a0984

Yazan: papakudioflu
  2. Acaba sebebi nedir. Şuan aktif olarak kullanıyorum. Acaba kullanmasak mı ? Bir sıkıntımı var kuşkulandım şimdi ? :hmmm

3. valla ben aylardir kullaniyorum. Ya yeni bir guncelleme gelecektir yada bilmedigimiz başka bir sebebi var.

4. Ben senelerdir kullaniyorum :)

5. En son sürümü yükledim geçenlerde. Hiç bir ayara dokunmadım ve Facebook'a giriş yapabildim ilk defa. Fena değildi ama beğen-yorum yap-paylaş yazıları alt alta gözüküyordu. Halbuki ie'da yan yana. ama yine de kanım ısınmadı kaldırdım hemen. iedeki rahatlığı uc browserda bulamadım.

6. Nasil kaldirilir yaw.. Yahu ben şimdi nasil film indirecegim.. Ne kadar sacma bisey bu.. İE dan indiremem dimi arkadaslar ?

7. uygulama yukluyse calişiyor sorun yok. Ama silersen yukleyemeyebilirsin. Guncelleme sonrasi tekrar yukleme sirasinda da hata verebilir. Getthemall'un tarayicisiyla film indiremiyor musun?

8. Şimdi mağazaya baktım uc browser duruyodu. Denemek için sildim tekrar yükledim sorun yok çalışmaya devam ediyor.

9. o nedir ki ? Internet tarayicisi mi ?

10. link atarmisiniz bi zahmet.. Bi deniyeyim belki indirebilirim

11. Ali abi bende sorun yok daha geçende güncelleme geldi bugünde gethemeala güncelleme geldi ve filmde indiriyorum ben bununla

12. Daha dün güncelleme geldi :allalla: Düzenleme yapıldığı için falan yüklenmiyordur.

13. uc browsera mi guncelleme geldi. Dun getthemall'a guncelleme gelmişti. :)

14. Yani dün dediysem birkaç gün önce... (Cuma günü falan)
    Tabi insan memur olunca, sadece iş günlerini sayıyor :kop2:

15. bence kullanıcı taleplerini karşılayamadığı için Microsoft kaldırdı

- - - Eklendi - - -

Ben aradım şimdi çıktı. Duruyor hala

16. yukle bakalim yukleniyor mu? Ben yukleyemedim. Kullanilamiyor hatasi veriyor.

Ayrica kullanici taleplerini karşilayamadigi icin marketten kaldirilan bir uygulama yok ki UC browser 500 bine yakin indirme sayisina sahip markette. Eger Microsoft tarafindan kaldirildiysa büyük ihtimalle upload destegi ve dosya indirme yetkisinden dolayi kaldirilmiştir.

17. şekil 1/a da göründüğü üzere yükleniyor :)

< Resmi açmak için tıklayın >

şekil 1/a :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 22:52