UC Browser bu hafta V3.0 sürümüne güncellenicek

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

braayn

braayn

Üye
mağazada olduğu ilk günden itibaren kullanıyorum gelişimi ve update desteğiyle muhteşem bir program 10 üzerinde 9,5 verilebilir bir browser gerçekten.

cintrikus

cintrikus

Üye
ya iyi güzelde arkadaşın dediği gibi sosyal ağlara girş yapamıyorum neden nasıl çözücem bu sorunu sadace sosyal ağlar değil giriş yapılması gereken sitelere giriş yapamıyorum

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Güncellendi:

serinaga

serinaga

Üye
Az önce güncelledim, Gayet güzel bir arayüz olmuş, biraz inceledim sanki biraz hızlandırılmış gibi ...

_asabiii_

_asabiii_

Üye
Ben hiçbir şekilde kullanamıyorum bu programı ne face açabiliyorum ne Youtube u kullanabiliyorum ne yapmam gerekiyor???

Lobin12

Lobin12

Üye
güzel olmus:d:

cintrikus

cintrikus

Üye
niye kimse cevaplamıyo bu sorunu tek ben yaşamıyorum bu sorunu çok duydum ama bi çözümü duyamadım acaba üyelikli sitelere girebiliyomusunuz bu browserla? çok saçma bir sorun bence güncellemden sonrada bişi değişmedi hiçbi türlü girmiyor bilgileri giriyosun giriş diyosun başa dönüyor sayfa yenileme yapmış gibi bi yorum yaparsanız sevinirim

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu UC Browser'a da el atmanın zamanı geldi sanırım :eller:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
niye kimse cevaplamıyo bu sorunu tek ben yaşamıyorum bu sorunu çok duydum ama bi çözümü duyamadım acaba üyelikli sitelere girebiliyomusunuz bu browserla? çok saçma bir sorun bence güncellemden sonrada bişi değişmedi hiçbi türlü girmiyor bilgileri giriyosun giriş diyosun başa dönüyor sayfa yenileme yapmış gibi bi yorum yaparsanız sevinirim

arkadaşim ben butun giriş yapilan sosyal ag ve siteleri acabiliyorum. Uygulamanin ayarlarinda;

Text only: off
İncognito browser: off olmalı

pirenuri

pirenuri

Üye
Facebook ve twitter a giremiyordum eskiden. Güncelleme ile düzeltilmiş

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
pirenuri

pirenuri

Üye

eskiden de giriliyordu siz yukarida bahsettigim ayarlari farkinda olmadan degiştirmiş olabilirsiniz.

Ali kemal abi ben bu sorunu önceden de dile getirmiştim sonra sen doğru ayarlardan bahsetmiştin. Ben de o ayarları denedim ama olmamıştı maalesef. Neyse ki güncellemeden sonra düzeldi bende

PureFood

PureFood

Üye
IE kadar rahat edemiyorum hiç bir tarayıcıda. :hmmm Surfy'de de öyleyim. Alışkanlıklar kolay değişmiyor.

cintrikus

cintrikus

Üye

arkadaşim ben butun giriş yapilan sosyal ag ve siteleri acabiliyorum. Uygulamanin ayarlarinda;

Text only: off
İncognito browser: off olmalı

yok kardeşim girmiyor dedklerinide yaptım ki zaten öleydi ayarları değişen bişi olmadı yinede teşekkür ederim ilgin için zaten markette değerlendirmeler kısmındada çok kişi bu sorunu sölemiş aynı teelfonlar aynı uygulamalar herkste farklı çalışıyor tek sevmediğim yönü şu teefonun

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Abi bu browser belli ki sorunlu bi browser yani adam akıllı düzeltilinceye kadar ben siliyorum bunu 2 nedeni var

Sosyal ağlara girmiyor
3 sayfa filan gezdikten sonra program kapanıyor.Daha tema değiştirmeye çalısırken bile kapanıyor o kadar kısa sürede düşünün.

Üst Alt