UC Browser bu hafta V3.0 sürümüne güncellenicek

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
UC Browser bu hafta V3.0 sürümüne güncellenicek

İnternet Wxplorer tartışmasız windows phone'daki en iyi tarayıcı. Fakat hem degişik bir alternatif isteyenler icin hem de bazı extra özellikleriyle UC Browser da oldukça iyi bir alternatif tarayıcı olarak Windows Phone magazada bulunuyor.

Bu güncellemeyle yeni neler gelicek merak ediyor musunuz? Sizin içinbu bilgilere ulaştık. Öncelikle yepyeni bir arayüz bizleri karşılayacak.

Uc Browser ana ekranında Windows Phone arayüzüne uyumlu hızlı arama kutucukları yerleştirilmiş. Bu sayede sık kullandıgınız sayfalarınıza ulaşmanız tek tık kadar yakın. Ayrıca uygulamanın Smart Download özelligi geliştirilerek indirme hızı arttırılmış. Aynı zamanda yapılan geliştirmelerle sayfa yükleme hızında %40'lık artış saglanmış.

UC Browser'ın V3.0 güncellemesinin bu hafta magazada olması planlanıyor. Uygulamanın V2.9 sürümünü yleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Web Designer

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Bence UCBROWSER daha hizli ve stabil olursa Explorar'i sollar

serinaga

serinaga

Üye
İşte bu harika bir haber, ben çok sevmeye başladım bu UC browser'ı, artık favorilerim arasında, teşekkürler paylaşım için ...

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Ucbrowser harika bir tarayıcı bence

Web Designer

Web Designer

Üye
Teşekkürler Abi :good:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ilk zamanlar sadece hizliresim'e resim upload etmek icin kullaniyordum ama surekli geliştiriyorlar. En son html5 puanı 290 civarındaydı. İE10 320+6 puan alıyor. Bu güncellemeyle kagıt üzerinde gecebilir belki ama bu fazla surmez. Yil sonunda ie11 mobile gelicek:ehe

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler dostum.
Alternatiflerin çoğalması WP ekosistemi için kazançtır.

Screamore

Screamore

Üye
Arkadaşlar acaba açılır pencere engelleyicisini kapayabileceğim bir tarayıcı var mıdır

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bunun ie den + ve - yönleri nelerdir biri bilgilendirebilir mi?Ve nokıa xpress tarayıcısından

messevim

messevim

Üye
wp de opera yokmu acaba merak ettim ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bunun ie den + ve - yönleri nelerdir biri bilgilendirebilir mi?Ve nokıa xpress tarayıcısından

speed mode secenegiyle %80 veri tasarrufu,hizliresim,imagshack,bidepo gibi resim upload sitelerine direk resim upload etme ozelligi,resim,video,film ve mp3 indirme özelligi. Degişik bir arayüz,yeni sekmeyi arkaplanda acabilme artı olarak geri ok tuşuna tıklayarak uygulamayı kapatma ve sayfa gezinmelerinde ileri&geri tuşları.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye

speed mode secenegiyle %80 veri tasarrufu,hizliresim,imagshack,bidepo gibi resim upload sitelerine direk resim upload etme ozelligi,resim,video,film ve mp3 indirme özelligi. Degişik bir arayüz,yeni sekmeyi arkaplanda acabilme artı olarak geri ok tuşuna tıklayarak uygulamayı kapatma ve sayfa gezinmelerinde ileri&geri tuşları.

Bu veri tasarrufu denen şey nokıa xpress dede var galiba.Bu veri tasarrufu yaparken sayfaların geç açılması normal mi?

ademoz05

ademoz05

Üye
opera mini gelsin abi

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Yalnız birşey belirtmek istiyorum sosyal platformlara giriş yapmıyor...Twitter ve facebook gibi

• Beğen
Tepkiler: pirenuri
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bende sorun yok facebook aciliyor

ecel54

ecel54

Üye
ben zaten kullanırsam ie tabanlı kullanıyorum. Kullanırken kasmalar oluyor. Onlar giderilirse ie nin yerine kullanabilirim.

Üst Alt