Faturalı Türktelekom yeni şanslı tarifeler

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türktelekom yeni şanslı tarifeler
Türk Telekom’dan Haftada 2 Gün Hediye İnternet ile Şanslı Tarifeler!
Şanslı 2 gb tarifesi
Ayda sadece 23 TL’ye haftada 2 gün hediye internet ile avantajlı Şanslı 2GB tarifesi Türk Telekom Mağazalarında! Heryöne 1000 dk 1000 sms 2 gb internet 23 TL haftada 2 gün geçerli 2 gb hediye Ücretsiz internetin kullanılabileceği 2 gün İşletmeci tarafından belirlenecektir ayrıca ücretsiz e dergi aboneliği de bulunmaktadır

Şanslı 4 gb tarifesi
Şanslı 4GB tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 4 GB 28 tl ücretsiz e-dergi aboneliği içermektedir haftada 2 gün 2 gb hediye haftada 2 gün işletmeci tarafından belirlenecektir

Şanslı 6 gb tarifesi
Şanslı 6GB tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 6 GB cepten internet 33 TL haftada 2 gün 2 gb hediye

Prime Eksper 10GB Tarifesi
Prime Eksper 10GB tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 10 GB cepten internet 45 TL haftada 2 gün 2 gb hediye

4 tarifeye de yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.Şanslı 2 Gün İnternet kampanyasından 05.03.2018 tarihi itibariyle numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile Şanslı 2GB, Şanslı 4GB, Şanslı 6GB, Prime Eksper 10GB Tarifesleri’ne gelen müşteriler faydalanabilecektir.

biltek

biltek

Üye
hiç şanslı değiller :)

750 dk , 5000 sms , 3 gb internet 19 TL

Türktelekom

Arsfid

Arsfid

Üye
Şunun şurasında 2 ay kaldı taahhütün bitmesine Numaramı taşımayı düşünüyorum. Bi önerisi olan var mı?

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
H
Şunun şurasında 2 ay kaldı taahhütün bitmesine Numaramı taşımayı düşünüyorum. Bi önerisi olan var mı?
Hangi operatörü düşünüyorsun faturalı faturasız tercihin den hangisi

Arsfid

Arsfid

Üye
H

Hangi operatörü düşünüyorsun faturalı faturasız tercihin den hangisi
Valla hocam faturasıza geçecem artık. Yaklaşık 7 yıldır faturalı hat kullandım hiç bir faydasını görmedim hatta zararını gördüm. Ek paketler 2 katı. Türkcell veya Vodafone hangisi iyi acaba.. Bana İnterneti bol olacak dakkam hep israf oluyor mevcut tarifemdeki 1000dk boşa gidiyor

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bol internetli gençlik tarifeleri var Vodafone de esnek 8 gb esnek 12 gb tarifeleri var esnek 8 gb heryöne 750 dk 5000 sms 4+4=8 gb 4 GB 21.00 09.00 arası geçerli 29 lira esnek 12 gb heryöne 1000 dk 5000 sms 6+6=12 gb 6 gb 21.00 09.00 arası geçerli 39 lira Turkcell de gnc 10 gb paketi heryone 1000 dk 1000 sms 5+5=10 gb 50 lira gnc 8 gb 750 dk 1000 sms 4+4=8 gb 45 lira birde gnc firsat 3 gb var 500 dk 1000 sms 3 gb 25 lira Turkcell paketlerine tavsiye kampanyasindan 1 gb 30 yüklemeye 1 gb haydi gel kampanyasindan 1 gb eklenir seçim sizin

Arsfid

Arsfid

Üye
Bol internetli gençlik tarifeleri var Vodafone de esnek 8 gb esnek 12 gb tarifeleri var esnek 8 gb heryöne 750 dk 5000 sms 4+4=8 gb 4 GB 21.00 09.00 arası geçerli 29 lira esnek 12 gb heryöne 1000 dk 5000 sms 6+6=12 gb 6 gb 21.00 09.00 arası geçerli 39 lira Turkcell de gnc 10 gb paketi heryone 1000 dk 1000 sms 5+5=10 gb 50 lira gnc 8 gb 750 dk 1000 sms 4+4=8 gb 45 lira birde gnc firsat 3 gb var 500 dk 1000 sms 3 gb 25 lira Turkcell paketlerine tavsiye kampanyasindan 1 gb 30 yüklemeye 1 gb haydi gel kampanyasindan 1 gb eklenir seçim sizin
Allah razı olsun müdür şu esnek 12 GB çok hoşuma gitti. Oldu bu iş :)

blastx

blastx

Üye
Allah razı olsun müdür şu esnek 12 GB çok hoşuma gitti. Oldu bu iş :)
Turktelekomda benzersiz 10 gb tarifesi çok iyi üstelik internetinde zaman kısıtlaması yok iyi inceleyin bence

• Beğen
Tepkiler: Arsfid
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Vodafone her yerde çekmiyor, genellikle herkeste şebeke sorunu var.
Türk Telekom da hediye falan yok.
Turkcell en iyisi ve kalitelisi fakat biraz pahalı

• Beğen
Tepkiler: Arsfid
blastx

blastx

Üye
Vodafone her yerde çekmiyor, genellikle herkeste şebeke sorunu var.
Türk Telekom da hediye falan yok.
Turkcell en iyisi ve kalitelisi fakat biraz pahalı
Turktelekom' da hediye yok (!) turktelekom'dan fazla hediye veren mi var??

vedat1966

vedat1966

Üye
4 yıl Türktelekom kullandıktan sonra yeni sunulan teklifler pahalı gelince Turkcell'e geçtim. Kalite bakımından hiç bir fark göremedim.

Tüm operatörleri kullanmış birisi olarak kullanım şekline ve ikamet yerine göre değişen bir durum olduğunu tecrübe ettim.

Her konuda olduğu gibi ihtiyaca uygun seçim yapılmalı. Kullanılmayan seçenekler için para ödenmemeli.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilisimler

bilisimler

Üye
Türk telekom 5 gb internet hediye vericek daha tl yüklemedim yükleyince gelicek

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Turktelekom' da hediye yok (!) turktelekom'dan fazla hediye veren mi var??
Verdiği hediyeleri sayar mısın?
Ilk defa tambu klavye için 1 GB vermişti başkada bilmiyorum.
Ben diğer operatörlerin her hafta salla kazan gibi verdiği hediyelerden bahsediyorum.
Türk Telekom da varsa hediye internet söylersen sevinirim

blastx

blastx

Üye
Verdiği hediyeleri sayar mısın?
Ilk defa tambu klavye için 1 GB vermişti başkada bilmiyorum.
Ben diğer operatörlerin her hafta salla kazan gibi verdiği hediyelerden bahsediyorum.
Türk Telekom da varsa hediye internet söylersen sevinirim
Iyide, salla kazan mantığı yokki zaten TT. de ama belirli tarifelerde yukleme karşılığı dk hediyesi, yine yukleme karşılığı 5 gb a kadar internet, sinirsiz Whatsapp kullanimi, sosyal medya için ek paket, sinirsiz şebeke içi konusma-mesajlasma, durup dururken hediye edilen, konuşma, internet hediyeleri... bir operatörlerden, daha başka nasil .bir hediye bekliyorsunuz ??
isitiyorsaniz, size kiz da bulsun. :)

• Beğen
Tepkiler: Zerkalov89
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Iyide, salla kazan mantığı yokki zaten TT. de ama belirli tarifelerde yukleme karşılığı dk hediyesi, yine yukleme karşılığı 5 gb a kadar internet, sinirsiz Whatsapp kullanimi, sosyal medya için ek paket, sinirsiz şebeke içi konusma-mesajlasma, durup dururken hediye edilen, konuşma, internet hediyeleri... bir operatörlerden, daha başka nasil .bir hediye bekliyorsunuz ??
isitiyorsaniz, size kiz da bulsun. :)

Üst Alt