düşük telefon faturası tarifesi arıyorum - güncelledim

Sponsorlu Bağlantılar

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
düşük telefon faturası tarifesi arıyorum - güncelledim
arkadaşlar en başından başlayım ben özetle; ağustos 2013'te trafik kazası sonucu beyin kanaması geçirdim. üzerine 7 ay bilinç yok toplamda 1 sene yoğun bakımlarda kalmışım. yani telefonu pek aktif kullanamıyorum. boğazıma trakeostami açıldığından rahat konuşamıyorum. çok acil durum yoksa hiç konuşmuyorum. çoğunlukla sms, whatsapp, internet için kullanıyorum.

hattım türk telekom bizim durumdakiler için "erişilebilir" tarifeleri var. böyle tarife kullandım. şimdiye kadar 1000 dk 1000 sms 2gb internet ilk zamanlar 20 küsür lira sonraları 30 küsür lira ödedim. en son %42 idi galiba zam geleceğini söylediler ve şuan 51.97 lira gözüküyor. bu fiyat bana yüksek geliyo. böyle az konuşma, 1000 olmasa da olur 300-500 sms, 1gb internet yeter çünkü evde wifi kullanırım artık sadece dışarıda mobil açarım böyle bir 50 tl'den az hat var mı? benim hatırladığım benzer ler vodafonede 70 tl, türkcell abide üç haneli rakamlardı galiba (:

benim %73 engelli kimliğimde var. bana göre aylık 100 dakika da yeter 500 sms 1gb internet 20-30 lira bandında bir operatör ve tarife var mı?

güncellemem
------------------
bide ben ilk malulen emekliydim sonra her sene muayene olacaktım ama daha ilk seneki muayenemde benden umutlarını kesmişler, beni tamamen emekli ettiler. böyle emekli işi operatör ve tarife de olur (:

Son düzenleme:

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Oncelikle gecmis olsun, operator sitelerinde özellikle engelli bireyler icin uygun tarifeler mevcut ve evet son vergilerden sonra 50 tl den az tarife yok gibi

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
Oncelikle gecmis olsun, operator sitelerinde özellikle engelli bireyler icin uygun tarifeler mevcut ve evet son vergilerden sonra 50 tl den az tarife yok gibi
sağolun, evet yok gibi bende son bi umut gören, duyan var mı diye bi sorayım dedim (:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Geçmiş Olsun. Bimcele Filan Baktınız Mı?

işine yararsa turkcellin bip uygulaması vs var yani whatsappdvar onlar üzerinden telefon ile görüşebilirsin.

Ha Birde Paketi Niçin Yapıyorsun Tam Anlamadım Yani İş vs İçin Filan Mı İnternet Üzerinden İşine Yaramaz mı?

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş Olsun. Bimcele Filan Baktınız Mı?

işine yararsa turkcellin bip uygulaması vs var yani whatsappdvar onlar üzerinden telefon ile görüşebilirsin.

Ha Birde Paketi Niçin Yapıyorsun Tam Anlamadım Yani İş vs İçin Filan Mı İnternet Üzerinden İşine Yaramaz mı?
sağolun. bimcell'de kullandım bi ara ama bimcell'de fiyatı arttırmıştı geri türktelekom'a dönmüştüm. bimcell bile şuan en düşüğü= 750 dk 250 sms 3gb internet=54 tl , pttcell bile 750 dk 250 sms 2gb internet=70 tl

türkcell abiye hiç bulaşma niyetinde değilim (;

bana göre en iyisi paket. yazmamışım ama şuan ben emekliyim. böyle emekli işi paketlerde olur (:
emekli olduğumu da yazdım konuma.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61