Faturasız / Faturalı Türktelekom Sil Süpür Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türktelekom Sil Süpür Kampanyası

Her hafta Türk Telekom’dan sana özel hediyeleri Sil Süpür!

Her hafta sürpriz hediyeler sizi bekliyor!
Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın!
Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
Kampanyadan Türk Telekom bireysel faturalı & faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.
https

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Beğenmedim
Tepkiler: ismailsevinc, Ozan, bulentster ve 8 diğerleri

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Not: Konu birleştirilmiştir..
Herkes bilir Turkcell ve Vodafonda Salla kazan var. Fakat Türk Telekom'da yoktu.
@Doğuş Pertez @yeumyang bi ara sormuştum o zaman'da yoktu :)
Bi kaç mail attım geçte olsa Türk Telekom'da çıktı, SİL KAZAN :)
Bide bugün benim şanslı günüm herelde 2 tane çıktı alttaki Videoyu izleyin :D

1) TT Online İşlem uygulamasını kurun,
Sağ üstte hediye kutusu var. Ona basın

2) Çıkan menüde birine basın bekleyin..
( Bu arada şanlı günüm 2 kutu :D )

3) Hediyeler düşüyor, bitince parmağınızı ekrana basılı tutarak, çizim yapmış gibi karalayın...

4) Ekranı çizim gibi çizdikten sonra,
Süpriz hediyeniz bakalım ne çıkacak :D

Youtube Videosu Ayrıntıları izleyin :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Evet Gençler :D
bana haftalık bunlar çıktı,
2 GB internet ve haftalık heryöne 250 dk.
2 paketle günün şanslı üyesi benim :)
Sizede Ne Çıkarsa Yazın :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: musleysa, bilisimler, TheNightMare. ve 3 diğerleri
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bende 'Sil Süpür' cikmiyor. :hmmm

@yeumyang ?

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Uygulama güncel mı

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Symbianist

Symbianist

Üye
Bana 250 dk çıktı ve altta 4.5 G ye gel daha çok hediye kazan dedi. Halbuki 4.5 G liyim ben :hmmm

k_atr

Üye
30 gb internet geldi hediye

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Uygulama güncel se çıkması gerekiyor sadece BİMcell Pttcell Teknosacell yararlanamiyor m temsilcisini bir arayın
Dün Müşteri Temsilcisi ile gorustum. Şikayet açıp, size geri dönülecektir. Dendi ve bugun geri dönüldü. (Pazar Olmasina Rağmen) Şikayet uzerine memnuniyet için 1 Hafta gecerli 2GB İnternet gönderdiler. Sil Süpür kampanyasi için ise Uygulama daha yeni guncellendigi için. İlerki günlerde yararlanabilirsiniz. Dediler. Acikcasi beni mutlu ettiler. İlgi alaka olsun, + Hediye İnternet olsun. Türk Telekom kalitesini belli etti. :)

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Dün Müşteri Temsilcisi ile gorustum. Şikayet açıp, size geri dönülecektir. Dendi ve bugun geri dönüldü. (Pazar Olmasina Rağmen) Şikayet uzerine memnuniyet için 1 Hafta gecerli 2GB İnternet gönderdiler. Sil Süpür kampanyasi için ise Uygulama daha yeni guncellendigi için. İlerki günlerde yararlanabilirsiniz. Dediler. Acikcasi beni mutlu ettiler. İlgi alaka olsun, + Hediye İnternet olsun. Türk Telekom kalitesini belli etti. :)
Türktelekom hiç kullanmadım çekim kalitesi kötü diye yedekte Vodafone hattım var aslinda tasisam denesem olur bir düşüneyim bakalım

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Türktelekom hiç kullanmadım çekim kalitesi kötü diye yedekte Vodafone hattım var aslinda tasisam denesem olur bir düşüneyim bakalım
Bende öyle diyordum ama, Baya hoşuma gitti.

sado_27

sado_27

Üye
çıkasa ne olacak sanki koskoca şirket ama aboneyi kendi hattına taşıyana kadar elinden gelen güzelligi yapıyorlar hattı taşıdıktan sonra üvey evlat muamelesi yapıyorlar ben geçmeden önce örnek 10 gb 500 dk 1000 sms 35tl idi bir kez kullandım şimdi 39 tl eeee ben 39 tl yukleyemıyorum 40 yuklesem olmaz telsız kullanım ucretı kesılıyor 45 yuklemem lazım ıkı gun sonra arıyorlar faturalıya gecın sıze bu kadar fıyat yanı hep bır esir alma muhabeetti hepsı aynı yani insan önce kendı evındekılerı doyurur ac bırakmaz sonra dısarıya bunlarda tam tersı once dısarıyı doyuruyorlar sonra ıcerı ölmüş kalmış kımın umrunda :D

• Beğen
Tepkiler: yeumyang
sekinardi

sekinardi

Üye
Teşekkür ederim. İlk denememde şanssızım herhalde günlük 1 gb verdi :)

sado_27

sado_27

Üye
Onuda çok gordüler geri kaldırdılar sanırım 1 kez denedik 250 dk haftalik ama şu anda sil süpür diye bisey yok

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Her hafta perşembe günü katılabilirsiniz yarın tekrar kontrol edin

sado_27

sado_27

Üye
Şuanda bisey yok

emin dayı

emin dayı

Üye