Faturasız Bimcell pttcell teknosacell sil süpür kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bimcell pttcell teknosacell sil süpür kampanyası
Bildiğiniz gibi türktelekom sil süpür kampanyasını sadece kendi abonelerine özel olarak sunuyordu ülkemizde türktelekom altyapısını kullanarak sanal operatör olarak faliyet gösteren bimcell pttcell teknosacell müşterileri bu durumdan rahatsızdı türktelekom da bu şikayetleri göz önünde bulundurarak artık online işlem uygulamasından sil süpür yaparak hediye kazanabilecekler türktelekom kullanan aboneler Çarşamba ve cuma günü sil süpür yapıyorlardı bimcell pttcell teknosacell aboneleri sadece cuma günü sil süpür yapabilecekler peki hediyeler ne gelin her hafta katılacağınız sil süpür hediyelerine bakalım
Bimcell pttcell teknosacell sil süpür hediyeleri
Haftalık 2 GB
Haftalık 1 GB
Haftalık WhatsApp 1 GB
Günlük 1 GB
Günlük 5 GB
Haftalık heryöne 100 dk
Günlük heryöne 100 dk
Türktelekom abonelerine göre hediyeler az ama ilerleyen aylarda hediyeler cogalacaktır diye düşünüyorum
Bimcell için link
pttcell için link
teknosacell için link

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: arslan3332, rear2011, MAERKEK ve 5 diğerleri

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Artık, BimCell'e Geçmemek için bir sebep kalmadı. 😄

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bimcell kullanan biri olarak çok sevindimm

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Ooo sil süpür polisaj yap kampanyası bimcell içinde olması iyice olmuş. Teşekkürler (h)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
2 gb'ı kaptım bile :))

• Cool
Tepkiler: PALA.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Güzel olmuş.

PALA.

PALA.

Üye
Bimcellde 25 ve 40 lira üzeri yüklemeye hediye internet kampanyaları dün bitmiştir.
Muhtemelen bu tür uygulamaların cazipliği nedeniyle kampanya olmayabilir ama bu uygulama daha güzel duruyor.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bimcellde 25 ve 40 lira üzeri yüklemeye hediye internet kampanyaları dün bitmiştir.
Muhtemelen bu tür uygulamaların cazipliği nedeniyle kampanya olmayabilir ama bu uygulama daha güzel duruyor.
Öbür türlü daha iyiydi bence. Bu sefer bildiğin kumar gib olmuş.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Öbür türlü daha iyiydi bence. Bu sefer bildiğin kumar gib olmuş.
İyiliğinden değil, cazipliğinden bahsettim. Bana sorarsan da iyiydi ama sil süpürün önü açılınca hediyelerin cazipliği nedeniyle operatör için söyledim.

• Beğen
rear2011

rear2011

Üye
Güncel faydalı bilgileri paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
:tşk::tşk::tşk:

phasan

phasan

Üye
Güncel bilgiler için teşekkür ederim

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bende gözükmüyor?

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

yancieszafer

Üye
Hattım bimcell Sil süpürden 1 gb geldi ama hala kendi paketimden yiyor sizdede öylemi online işlemlerden bi bakın derim

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Hattım bimcell Sil süpürden 1 gb geldi ama hala kendi paketimden yiyor sizdede öylemi online işlemlerden bi bakın derim
Saçma gelebilir ama paketlerde ilk yapılan = ilk harcanan , son yapılan = son harcanan mantığı ile sıralı gidiyor.
Mesela karma paket yaptınız 4 gb internet hakkınız varsa sonradan gelen o paketin bitimine takılır yani biri bitmeden öbürüne geçmez.
Yine çok saçma gelecek ama genelde faturasız kullanıcılar 1 paketle ay sonunu getirmeye çalışır yani siz aylık paket yaptınız ama size gelen hediye 1 hafta geçerli. Dolayısıyla siz hediye olanı kullanmak için önce mevcut paketi tüketmelisiniz, tabi o arada hediye bitmiş olur. Uzun lafın kısası sistem sizi tüketime sürüklüyor. Burada dikkatli olmak yine kullanıcıya düşüyor, mevcut internet paketiniz biterken kampanyalara yönelin.

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı, yancieszafer ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Cumadan cumaya gözüküyor.

Ekli dosyalar

• Beğen

Üst Alt