Faturasız / Faturalı Türktelekom Sil Süpür Kampanyası

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Haftalık Sosyal Medya 2 GB | Şunu normal 2 GB versene değil mi 🤔

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
İlk başlarda bol bol veriyordu 5 10 30 GB şimdi 1 gb alana kadar 2 3 ay beklemek gerekiyor iyice cimrilesti türktelekom

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
250 MB verdi verirken utanır insan

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
yakup6203

yakup6203

Üye
Sil Supur Kampanyasindan kazandiginiz bes gun boyunca saat 08.00-16.00 arasinda gecerli 5 GB cepten internet paketi mobil hattiniza tanimlanmistir. Hediyenizi 29/04/2020 saat 23:59'a kadar kullanabilirsiniz. B001

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
250 MB 500 MB dk veriyor hep :hmmm

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmentes
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
500 MB günlük kullan kullan bitmez :alkis

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: fatihmentes ve TheNightMare.

Emirs54182

Üye
4-5 kere 10 GB sonra baya 5GB verdi bu konuda baya bonkör ler bende yeni geçtim turktelekoma sakın Turkcell e gitmeyin alirsiniz biseyi valla benden demesi

z.turk30

z.turk30

Üye
Uygulamayı bugün kurdum fakat sil süpür kısmı görünmüyordu tekrar kaldırdım..

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt