Faturasız / Faturalı Türktelekom ramazan 1 gb kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Turkcell'in ardından diğer operatörümüz türktelekom da Ramazan'a özel kampanyasını duyurdu ramazan boyunca 1 gb hediye paketi online işlemlerden alabilirsiniz uygulamaya girdiğinizde hediye kutusuna tıklıyorsunuz oradan avantajlı paketlerde karşınıza çıkacaktır Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir.
Kampanya kapsamında 30 gün geçerli 1GB hediye cepten internet sunulacaktır.
Kampanya katılımı 24 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında olacaktır.
BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell bireysel tarifeleri haricindeki tarifelerde yer alan faturalı ve faturasız aboneler Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından kampanyaya katılacaktır.
BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell bireysel tarifelerinde yer alan aboneler HEDIYE1GB yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya katılımı için başvuru yapabilirler
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: PALA., Mesut Aktaş ve TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt