Pttcell sahur 10 GB kampanyası 2020


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Operatörlerin ramazanın gelişiyle kampanyalar duyurmaya devam ediyor ülkemizde türktelekom altyapısı kullanarak sanal operatör olarak faaliyet gösteren pttcell abonelerine sahur 10 GB kampanyası ile sahurda 02.00 06.00 saatleri arasında kullanabilecekleri ramazan boyunca 10 GB hediye veriyor faturasız aboneler 25 tl ve üstü yükleme yaparak sahur 2020 5555 e sms göndererek yararlanabiliyor faturalı aboneler herhangi bir koşul olmadan sahur 2020 5555 e sms göndererek yararlanabiliyor kampanya 23.05.2020 tarihine kadar geçerlidir aboneler Kampanya’ dan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veyaTT Mobil’den en az birindeki aboneliği devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerini paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmaları gerekmektedir.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmentes ve Mesut Aktaş

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
2
Görüntüleme
271
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
141
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
196
yeumyang
yeumyang
Cevap
1
Görüntüleme
243
___kaptan___
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt