Faturasız Türktelekom merhaba tarifesi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Merhaba Tarifesi ile 30 gün içinde tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca kullanabilecek ve yurt içinde geçerli olacak tarife içi sınırsız konuşma süresi ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Tarife içi sınırsız konuşma süresine ek ayrıca, 20 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca yurt içi her yöne aramanın dakikası 0,20 TL/dk, yurt içi SMS adedi ise 0,20 TL/SMS olarak ücretlendirilecektir.
  • Merhaba Tarifesine yeni hat tesisi, numara taşıma, ile Şirketimizce sunulan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt