Türksat Kablo Net 1Ytl

Sponsorlu Bağlantılar

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
Türksat Kablo İnternet, abonelerine yeni kampanya ve kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.
1 Eylül 2008–30 Ekim 2008 tarihleri arasında başvuruda bulunanlardan, 1024 Kbps Kotalı İnternete abone olan herkes, üç ay süre ile 16 YTL’lik 1 GB kotalı Kablo İnternet hizmetini yalnızca 1 YTL’ye alabilecekler.

Kampanyadan mevcut aboneler ve yeni müşteriler iki yıl abonelik taahhüdünde bulunmak şartıyla faydalanabilecek. Aboneler, kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 444 0 126 numaralı Çağrı Merkezlerinden öğrenebiliyorlar.

Türksat Kablo Internet bu hizmetlerinin yanında, zararlı içerik filtreleyen ve kullanıcıların kendi kullanım düzeyini belirleyebildiği temiz interneti yazılım yüklemeden bir telefonla abonelerine ücretsiz sunuyor.

Türksat Kablo İnternet aboneleri telefon hattına ihtiyaç duymadan internet hizmetinden yararlanma imkanına sahiptirler ve internet hızlarını online.turksat.com.tr adresinden kontrol edebilecekleri gibi, hangi kotada ne kadar ücret ödeyeceklerini de adresinden öğrenebilecekler.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt