Türkiye nereye gidiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
neyine karşı cıkalım ki insan kendini tutamıyorsa biz mi tutacaz onları:D benm isim olmaz bu fatmagül müdür ayşegülmüdür nedir .Bu dizileri izleyenlerin cogu çaresizlikten izliyor(yani kız arkadası faln olmamis kisiler)bunlardan umut arıyorlar iste:D

nejdet can

nejdet can

Üye
zinanın kanunen suç sayılmadığı bir ülkede böyle şeyler normaldir...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
neyine karşı cıkalım ki insan kendini tutamıyorsa biz mi tutacaz onları:D benm isim olmaz bu fatmagül müdür ayşegülmüdür nedir .Bu dizileri izleyenlerin cogu çaresizlikten izliyor(yani kız arkadası faln olmamis kisiler)bunlardan umut arıyorlar iste:D

biz çıkmayalımda devlet var bakan var bişey yapsın dur desin

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
ne yapak hacı ben izlemiyorum tepkim o :ehe

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bizim erkekler neden bu kadar aç ben bunu çözemiyorum :D havasındanmıdır suyundanmıdır, sürekli tetikte geziyor elemanlar

toplumda bi görmemişlik olmasından kaynaklanıyor. aslında heryerde var böyle sorunlar biz gözümüzün önündeki görüyoruz.
görmemişlik nesiller değiştikçe bitecektir elbet

Görmemişlikten ziyade düşünsel gelişimle alakalı bir durum. Genel olarak bir Türk erkeği, kendi ailesindeki kadınları hariç tutmak koşuluyla tüm kadınlara cinsel obje gözüyle bakar. Kadınlara cinsel obje gözüyle bakmayanlar içinse ya bir sorunu var diye düşünülür ya da gay gözüyle bakılır, tabi yine birinci dereceden tanış erkekler hariç tutularak.

Anlamadığım bir olay, kızlara düşüp kalkacak bir obje gözüyle bakan bir erkeğin aynı bakış açısını kendi ailesindeki, çevresindeki kadınlar için düşünülmesine sinirlenmesi, onlara namus gözüyle bakması..

Acı Hayat dizisini izleyenler bilir, her iki baş erkek karakter de kendi kadınlarının başkasıyla cinsellik yaşamalarına çıldırmıştı, kendilerini namussuz hissetmişlerdi. Ya namus olgusunu bir "zar"dan bağımsız tutacaksın, ya da diğer namuslara bakmayacaksın. Yaşadığımız çelişki bu ikisi arasındaki anlamsızlıktır, çarpık düşüncedir.

Konuya gelirsek, zevk meselesi. Fatmagül'ün şişme mankeni ne de olsa marketlerde satılmıyor. Görünür yerde, uluorta yerde satılmadığından dolayı da devlet buna müdahale edemez. Çünkü zevk meselesi de kişisel hak ve hürriyetler kapsamında. Yine başkalarının hak ve hürriyetlerine gölge düşürmeyecek şekilde yaşanması koşuluyla.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben bu diziyi hiç izlemedim,izlememde.yazık insanlar nekadar da yozlaştırılıyor.

--------------- Ekleme ---------------

adamlar biliyorlar işini.Böyle birşey cıktıgı zaman bakın nasıl kapiş kapıs gidecek:D
Böyle şeyleri kimler neden alırki,bu zamanda bide... pes yani:hmmm

Necmati

Necmati

Üye
Şişme Behlül'de yapın bari..
yuh yaaa...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu diziyi hiç izlemedim,izlememde.yazık insanlar nekadar da yozlaştırılıyor.

--------------- Ekleme ---------------

Böyle şeyleri kimler neden alırki,bu zamanda bide... pes yani:hmmm

sapık mı yok:hmmm

Yasminozz

Yasminozz

Üye
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
tabi tabi :zuhaha:

zaza

zaza

Üye
yuhhhhh:ehe

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
1 ay süresi var en azından:ehe neyse konuyu dağıtmayalım:)

zaza

zaza

Üye
resmin altındaki başlığa bak "ister tecavüz et, ister koynuna al yat" töbe töbe:ehe

Onur Saka

Onur Saka

Üye
gülmeden yapamıcam :ehe
kafayı yemiş bunlar ya ne yapıcaklarını şaşırmışlar resimin sag altdaki yazıya bakarmısınız
ister tecavüz et ister koynuna yatagına al :(
üzülüyorum TÜRKİYE'YE yakışmıyor bunlar 1-2 densiz ne hale getirdi ülkemizi bakalım daha neler olucak
en kötü günmüz böyle olsun gene daha fazlası olmasın :)

osmisyum

osmisyum

Üye
Çok saçmalamaya başladı şu medya da :(
Gereksiz işler bunlar yaa :hmmm

zaza

zaza

Üye
bu daha başlangıç:naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...