Türkiye nereye gidiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye nereye gidiyor?

Fatmagül donu, Fatmagül bilekliği derken şimdi de akılalmaz bir ürün için gün sayılmaya başlandığı iddia edildi.

Dizinin yayınladığı haftanın hemen ertesinde tuhaf tuhaf ürünleri piyasaya çıkaran girişimci zihniyet şimdi de Fatmagül'ün şişme bebeğini üretmek için harekete geçti.

Şok Gazetesi'nde son derece tuhaf bir şekilde yer verilen haberde; Fatmagül ile ilgili olarak patent başvurusu yapan şirket için “Patentini almak için başvuruda bulunan girişimciler, Fatmagül’e benzeyen şişme bebekler üretip piyasaya sürecekler.

Böylece isteyen Fatmagül’e tecavüz bile edebilecek!” ifadesi kullanılıyordu... Kadınlar başta olmak üzere geniş kitleleri ayağa kaldıracak bu girişimcilik fikri, bu kadarına da pes dedirtiyor.

• Beğen
Tepkiler: osmisyum ve Necmati

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Pes..

Perfect!

Üye
böyle bi yere gidemeyiz zaten
ama bu ürün çıkarsa bi çoklarının nereye gideceği belli :hmmm

bunu haber yapanların zihniyeti belli...fazla konuşmaya gerek yok

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
istemeyen izlemez diyoruz böyle dizileri ama olay buralara kadar geliyor şimdi de istemeyen şişme kadını almaz deriz olur biter:)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Patlar o 2-3 güne yaa. Bişey olmaz tecavüz edemezler

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
o zaman sıkıntıda olmaz:ehe aynen patlar o patlar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bizim erkekler neden bu kadar aç ben bunu çözemiyorum :D havasındanmıdır suyundanmıdır, sürekli tetikte geziyor elemanlar

Perfect!

Üye
istemeyen izlemez diyoruz böyle dizileri ama olay buralara kadar geliyor şimdi de istemeyen şişme kadını almaz deriz olur biter:)

evet istemeyen almaz ama bence bunu yapanlar toplumun zayıflıklarından para kazanmak isteyenler
yani bi tür siyaset yapıyorlar. ve bence başarılıda.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Şaşırmadım bu diziyi izleyenler çok herhalde belki de Fatmagül'de kendilerini buluyorlar ya da Fatmagül gibi olmak istiyorlar. Zira bu tip dizileri aklı başında insanların izleyeceğine ihtimal vermiyorum.

Perfect!

Üye
Bizim erkekler neden bu kadar aç ben bunu çözemiyorum :D havasındanmıdır suyundanmıdır, sürekli tetikte geziyor elemanlar

toplumda bi görmemişlik olmasından kaynaklanıyor. aslında heryerde var böyle sorunlar biz gözümüzün önündeki görüyoruz.
görmemişlik nesiller değiştikçe bitecektir elbet

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Resimdeki slogan bomba yaa :D ister ye, ister yemede yanında yat gibi

Mert

Mert

Üye
Fatmagül ne dedi bu işe :ehe

Bedenim olmasada ruhum yanınızda demiştir :kop:

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi

evet istemeyen almaz ama bence bunu yapanlar toplumun zayıflıklarından para kazanmak isteyenler
yani bi tür siyaset yapıyorlar. ve bence başarılıda.

ben onu eleştiri anlamında dedim.istemeyen izlemez diye bir şey yok.ortada bir suç var dolaylı olarak istemeyen izlemez istemeyen almaz diye bir durum yok aslında.

Perfect!

Üye

ben onu eleştiri anlamında dedim.istemeyen izlemez diye bir şey yok.ortada bir suç var dolaylı olarak istemeyen izlemez istemeyen almaz diye bir durum yok aslında.

bende eleştiriyorum.
bu dizinin olması yada bu ürünün çıkması beni ilgilendirmiyor.
bence burda asıl sorun böyle bi haberin yapılmasında insanların bulunduğu durumda....
fatmagüle benzeyen olmasada böyle bi ürün vardı zaten

Utku

Utku

Üye
çüş aaaaa......mmmmmm ya

Love Prince

Love Prince

Üye
harbiden pes yani

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
girişimcilik işte...

Larismus

Larismus

Üye
yok arkadas bizim milletimiz bir şeyin en iyisini bilir ama dizi baslayınca da alır cekirdeğini başalr saatlerce izlemeye..

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
adamlar biliyorlar işini.Böyle birşey cıktıgı zaman bakın nasıl kapiş kapıs gidecek:D

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
karşı çıkanda olmuyor arkadaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...