Yardım Turkcell T60 Hatası Acill

Sponsorlu Bağlantılar

Resul291

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T60 Hatası Acill
eveeeet. T60 ı aldım. almadan önce rootlamayı kafaya koymuştum. rootladım. gereksiz uygulamaları sildim. saçma sapan "kolay arayüz" denen lanet şey ile birlikte "kolay rehber" "kolay galeri" gibi uygulamaları da sildim. Sonra ayarlara giremedim. "malesef ayarlar durduruldu" hatası alıyorum. Kingroot kullandım. rootta sorun yok. Bu hatadan nasıl kurtulabilirim garantiye göndermeden.

Arkadaslar rom atinca kesin düzeliyirnus ama nasil rom atiliyor bilmiyorum ne olursunuz yardim edin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
link:
alternatif:
önce dosyayı indir pc den klasöre çıkart içinde update.zip dosyası var onu sd card a gönder, sonra telefonu kapat, ses açma tuşu + güç tuşu ile recovery menüye gir, oradan "apply update from sdcard" tıkla oradan update.zip dosyası gözükecek güç tuşu ile seç ve bekle recovery menüsü gelecek ve "reboot system now" tıkla ve sonucu yaz :)

Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
eveeeet. T60 ı aldım. almadan önce rootlamayı kafaya koymuştum. rootladım. gereksiz uygulamaları sildim. saçma sapan "kolay arayüz" denen lanet şey ile birlikte "kolay rehber" "kolay galeri" gibi uygulamaları da sildim. Sonra ayarlara giremedim. "malesef ayarlar durduruldu" hatası alıyorum. Kingroot kullandım. rootta sorun yok. Bu hatadan nasıl kurtulabilirim garantiye göndermeden.

Arkadaslar rom atinca kesin düzeliyirnus ama nasil rom atiliyor bilmiyorum ne olursunuz yardim edin
Benzer sorun başka bir konuda paylaşılmıştı keşke root yapmadan önce okusaydınız. :) @Mesut Aktaş size gerekenleri söylemiş.

veron123

veron123

Üye
ya ben indirdim instalin uodate yaziyor sonra aborted hatasi felan veriyor lutfen yardim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Üst Alt