Yardım Turkcell T60 "maalesef ayarlar durduruldu"

Sponsorlu Bağlantılar

yemenbartan

yemenbartan

Üye
boşver garantiyi sen ipgone 5 rom yapabilirmiyiz t60 a onu söyle yapabilirsek çok iyi olur ben iphone ara yüzünü çok seviyom ama launcher de yüklemek istemiyom çok yer kaplıyor yani bende rom yüklemek istiyom bide sende tel rootlu ya game hacker açlıyormu bnde durduruldu hatası veriyorda böle wifi falan patlatmak stiyom da :D çaliştiğim yerde çok wifi var da sınavlardanda inşallah geçersin istediğin puanı alırsın habdide tel ayarlar geldi tmm dır ama bi daha bozulursa senin dediğini yapcam tekrar çok sağol rom konusunda da yardım keliyom iyi akşamlar ™yemen bartan ™

umutcanyumlu

Üye
boşver garantiyi sen ipgone 5 rom yapabilirmiyiz t60 a onu söyle yapabilirsek çok iyi olur ben iphone ara yüzünü çok seviyom ama launcher de yüklemek istemiyom çok yer kaplıyor yani bende rom yüklemek istiyom bide sende tel rootlu ya game hacker açlıyormu bnde durduruldu hatası veriyorda böle wifi falan patlatmak stiyom da :D çaliştiğim yerde çok wifi var da sınavlardanda inşallah geçersin istediğin puanı alırsın habdide tel ayarlar geldi tmm dır ama bi daha bozulursa senin dediğini yapcam tekrar çok sağol rom konusunda da yardım keliyom iyi akşamlar ™yemen bartan ™
aklıma geldı sıtede gezerken bakıyım dedım epostam baktım yazmısın >D tama yapmaya calısıcam ıphone rom ama bır sorun var yaparım fakat bozuldugunda yaparen bn recoveryden yenıden yukleme varya update ıle bnrecovery bozuk gıbı bırsey yukleme yapmıyor galıba onu nasıl cozu cem ılk onu haledıyım ona sorna yaparım sen bu konuları bılıyormusun ıstersen ozel sms ıle bn telefon no nu at wsp tan sms lesek
@turkcell
@zte
@yardım @recovery
orjınal t60 recovery sını bulan buraya atsın yardım edın

• Beğen
Tepkiler: yemenbartan

umutcanyumlu

Üye
silindi

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format At Düzelir

umutcanyumlu

Üye
hard format ? recovery ıle sıfırlamayı dıyorsan eger ıse yaramaz dıye dusunuyorum cunkı sıstem den sıldıgın bır uygulama dıyer ayarlar ıle baglantılı yapılmıs bnce tabı

• Beğen
Tepkiler: yemenbartan

Üst Alt