Yardım Turkcell T60 "maalesef ayarlar durduruldu"

Sponsorlu Bağlantılar

Emre_altunlu

Üye
Nasil TWRP yukledin bende kingroot ile rootledim ama hic biryerde bulamadim twrp turkcell icin

emresgs1905

Üye
arkadaşlar bendede aynısı oldu dosyayı telefonu içinde obb yemi atıyoz

umutcanyumlu

Üye
{DÜZELDİ]
SORUN:beyler ben ılk denedıgımde bu verdıgınız le yaptım ama gecen yaptım sonra gıne ayarlar gıtı ama su turkselın kolaylarını kaldırdıgımda ayarlar calısıyordu neyse bısı kaldrdım ayarlar sorunu oldu telefona yazılım yuklemek yerıone recoveryden sıfırladım mantıkek hep ayarlar durduruldu hatası verdı gttım orjınalını zte den ındırdım sımdı de hata verıyor soyle bısı e bıneme dıyor ınstal abourt dıyoryuklemıyor telefn oyle kaldı ekranda sadecedurduruldu dıyor nasıl duzeltecem nasıl yazılım atıcam yardım edın
CÖZÜM:ıcınde bır dosya daha vardı ben onu unutmusum onu ıcınden cıkarıp atım :D dikatsızlık basa bela .: D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yemenbartan
yemenbartan

yemenbartan

Üye
sa kardeş nasıl t60 root yaptın bana faceden yazabilir misin yada buraya yaz kaç gündür uğraşıyorum root için lütfenyarım edin

umutcanyumlu

Üye
tamam lınkını ver fc nın yazarım sn

• Beğen
Tepkiler: yemenbartan
yemenbartan

yemenbartan

Üye
Link atcam lütfen yardım et
Lik ==

umutcanyumlu

Üye
Bak o lınke gıklayınca bn fc duvarım acılıyır eger vırus lınk se......... Elimden cekicegin var demektir
Neyse yok sayaşım bunu soyle root edıceksın kıngroot bak kıngo kıng a root deyıl #kıng root # baslayan oşan vRya o ıse onu ındır root la unroot daha yapamadım yazışıöı yukleyerek tekrardan ancak oyle root gıdıyor belkı kıngroot ayarşarımda vRdır sış dıye root bı ara vardı ya bunda yada kıngo eoot ta fışan neyse sem kıngroot ındır

yemenbartan

yemenbartan

Üye
Ss atım ordan bak
Olmuyor sen bana link at ben sana arkadaşlık isteği atım

yemenbartan

yemenbartan

Üye
şimdi de ayarlar durduruldu diyor ne oluyor anlamadım telefona yardım atneolu acıllll

umutcanyumlu

Üye
şimdi de ayarlar durduruldu diyor ne oluyor anlamadım telefona yardım atneolu acıllll
bak eger sen su kolay ayarlar smsl erden ayarlar ve ara yuz var ya kolay ayarlar arayuz ıste onları sılme
soyle sanlatam sılmıceklerın kolay ara yuz kolay ayarlar
sıleceklerın kolay rehber kolay sms kolay ne varsa ıste sonra acıl arama sonra depolama varya tukrcel kesıf 2 baloncuklar kara delık tabı baloncuklar ve karadelık resımlerının kulanmıyorsan sonra da turkcelın baska begenmedıgın ne vaRSA ISTE ISTERSEN SEN SILCEKLERINI YAZ BN SANA SIL SILME DIYIM SUAN BN OGRENDIM BUNLARI ARTIK DENEYE DENEYE BN DE DE OLUYORDU DENEYE DENEYE NEYI SILIP NEYI SILMICEGIMI ANLADIM BAZENLERI KI HALA SORUN YASSAMDA OGRENIYORUM ISE KURCALAYA KURCALAYA BIRI SI CIKIP SUNA ROM NIYE YAPMIYOR HAYIR YAPSANIZ BILE XDEVS NEYDI BI GELISTIRCI FORUMU VARDI AKLIMA GELMEDI SIMDI ORDA VAR galıba ama yuklemek ıcın recovry degısecek cwm destegı yok anladıgım kadarıyla twrp kaldık bn htc twrp yuklemıstım karısık geldı bana oyuzden sımdılık bısı yapamıyoruz ama sunnu soylıyım ıslemcı duzgun kulanamıyorum bıraz donsun hemen yenıden baslatıyor kendını sıstem uygulamalarını kaldrıdınca taabı bunun sebebı bence hepsı bırbırıyle bagdastırılmıs yanı soyle soylıyım kolay ayar dıyor ya o normal ayarlar ıle eklentı yapılmıs ısmı degıstırılmıs tır dıyelımkı normal ayarlar aslında kolay ayarlardır ama ısmını ayarlar dıye yazarlar kolay ayarlar ıse normal ayarlardır hanı kulanıcıyı yanıltsın da sılmesın dıyemıdır nedır ama durdurunca bunu yapmıyor herhalde devre dısı bırakıncada bence bunu bırlestırmısler eger bunlardan anlayan varsa veya merak edıyorsa bır ekıp kuralımda su t60 bır ayaklandırak yanı olmaz boyle ben bı buldıt dosyasına bakarım sımdı ne nasıl bısı bagdastırma fılan >:D kusra baklma dahanceden yazını gormustum ama yazmadım nedense :D 1 sınmı gordum 2 cısını gormedım yada gordumn neyse kusura bakma cvbın veya sorun varsa yaz eger cok sorcagın veya bn gıbı guzelestırme kıstıyorsan gel ekıp olalım hem bısıler ogretırım bu epsotam [email protected]

yemenbartan

yemenbartan

Üye
Ben tele 4 5 kez resetattım ama hala ayarlara girmiyor yine

umutcanyumlu

Üye
Ben tele 4 5 kez resetattım ama hala ayarlara girmiyor yine
bak sen update dosyasını yukledınmı su zte de nındırdıgın yazılımın ıcındekı updateyı cıkarıp kurcan conra wıpe date factory ıle altındakı wıpe sececen sonra yenıden baslat

yemenbartan

yemenbartan

Üye
Vallaha anlamadım bana indirme linki ni ve resimli anlatım yapa bilir misin yada tel verim WhatsApp tan yazışaj

umutcanyumlu

Üye
Vallaha anlamadım bana indirme linki ni ve resimli anlatım yapa bilir misin yada tel verim WhatsApp tan yazışaj
tamam bak soyle yapalım ben lınkını verıyım sen bı ılk ındır

yemenbartan

yemenbartan

Üye
tmm nasıl yapcam anlatırmısın bide ona göre yapım
resimli anlarsan çok iyi olcak
bide çok detaylı anlar lütfen

umutcanyumlu

Üye
burdakını ızle

Son düzenleme:
yemenbartan

yemenbartan

Üye
kardeş allah razı olsun face linki vereebilcen mi sana kanım çok ısındı vala knk olak benim ad yemen bartan duvarımda beşiktaş a dair şeyler var ordan bulursun bulamassan sen yaz ben seni buluyim tmm ekle kardeş valla sana kanım çok ısındı tmm çok sağol
peki ben yanlışlıkla ayarları sildim
teli SERVİSE VERDİM ŞİMDİ gelince olmassa denicem taktiği tmm unutma faceden ekle bide sen rom yükleye bilir misn anlat da teli iphon romu yüklemek isiyom da sen yaparsın yardımcı ol yine
al seni beni bulabilmen içn facdeki pp r esmini attım bu resimden bulursun

umutcanyumlu

Üye
kardeş allah razı olsun face linki vereebilcen mi sana kanım çok ısındı vala knk olak benim ad yemen bartan duvarımda beşiktaş a dair şeyler var ordan bulursun bulamassan sen yaz ben seni buluyim tmm ekle kardeş valla sana kanım çok ısındı tmm çok sağol
peki ben yanlışlıkla ayarları sildim
teli SERVİSE VERDİM ŞİMDİ gelince olmassa denicem taktiği tmm unutma faceden ekle bide sen rom yükleye bilir misn anlat da teli iphon romu yüklemek isiyom da sen yaparsın yardımcı ol yine
al seni beni bulabilmen içn facdeki pp r esmini attım bu resimden bulursun
yardım edebıldıysem ne mutlu bana rom yapmak ıcın bıraz beklemek lazım suan sınav haftam yarın sınav var su yarınkı sınav bıtsın ılgılenırım rom yuklemek le tamam mı ? eklerım en kısa zaman da 1-2 gun ıversınde keske garantıye vermeseydın root belı olucak garantı dısı kalıcak orda sısteme kaydeılıcek bıdakınde gıtıgınde root olmasa bıle gaantı dısı sayılacak :/

Üst Alt