Faturasız / Faturalı Turkcell mağaza Sürpriz 2GB kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
28-31 Aralık tarihleri arasında Turkcell Mağazalarındaki Şans Çarkı’nı çeviren ve Haftalık 2GB hediyesini kazandığı kendisine SMS ile bildirilen hali hazırda Turkcell’li bireysel ses faturalı ve faturasız müşteriler faydalanabilir.Surpriz 2GB haftalık internet paketi SMS ile aktiflenir, kazanan müşteriler 1 Ocak-31 Mart arasında dilediklerinde kullanabilir.
 
  • Beğen
Tepkiler: yakup6203, Mesut Aktaş ve TheNightMare.
akilli55

akilli55

Üye
Şans çarkını kullanmak ücretsiz mi?
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
Evet ücretsiz
 
  • Beğen
Tepkiler: akilli55
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
uygulamadan katılış olmuyor sanırım?
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
Hayır mağazaya gitmeniz gerekiyor mağazaya müşteri çekmek için yapılan bir kampanya
 
yakup6203

yakup6203

Üye
Çarkıfelek te 20 tane numara denedim 18 faturasıza boş çıktı 2 faturalıya da tv başlangıç paketi çıktı
Türkcell Boş işler genel müdürlüğü
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt