Faturalı Turkcell Joker Avantaj Kampanyası

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bireysel faturalı ses hattına sahip Turkcell müşterileri Turkcell’den hediye kazanıyorlar!04.10.2019 tarihi itibarıyla bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonelerinden Turkcell müşteri hizmetlerine başvuran 15000 kişiye 12 ay boyunca istedikleri zaman kullanabilecekleri 1 adet Haftalık 1 GB paketi tanımlanacaktır.
Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
Hediye paketlerin kullanılabilmesi için SMS ile aktivasyon gereklidir.Kampanyadan kazanılan hediyeler 30 günde bir kez kullanılabilir. “JOKER AVANTAJ” yazarak 2200’a SMS gönderilmesi sonrası paket tanımı yapılacaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt