Turkcell ile İlk 3G Deneyimi - Siz de deneyimlerinizi paylaşınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..escape..

..escape..

Üye
Bugün deneyecektim hatta 3G yazıp 2323'e mesaj attım ve şu mesaj geldi:''değerli müşterimiz 3g lisiniz uyumlu cihazınız ile Turkcell 3g kapsama alanında bulunduğunuz her yerde 3g hizini ve yenilikci servislerini kullnabilirsiniz'' ama her yerde çekmiyor yani evdeyim ve aradığım taktirde 1-2 dakikada 3G simgesi yok oluyor...

darülmendep

darülmendep

Üye
En iyisi Vodafone Mobil Tv çünkü her telefona oluyor

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
szin yine simge çıkıyor bnm o da yok :S:S:S

aquSTine^

aquSTine^

Üye
bende de simge yok ne iş anlamadım mobil tv yi kullanamıyorunm bu yüzden bağlantı hatası diyor

darülmendep

darülmendep

Üye
Üüüüç

JackSparrow-

Üye
işin garip yönü mobil tv de n82 gibi bir telefona destek verilmediği yönde verdikleri linkten cvb aldım:((ne bicim iş anlamadım..

osnakli

osnakli

Üye
vay be artık eğlenceyi bulduk.3g geldi mobil tv başladı kontörüm gitti internet düşdü yavaş çalışdı hızlı indirdi.artık derdimiz bu.
ne geçim derdi ne yapılan zamlar.her şy unutuldu.tek kriz 3G.3G olsun da yemeğe ekmeğimiz olmasın kimin umrunda:)

kemal21

kemal21

Üye
N 73 te mobil Tv programını açınca Bluetooth açılıyo sonrada cihaz bulunamadı dio napcam?

WoraZ

WoraZ

Üye
Henüz deneme imkanım olmadı ama yorumlardan bu beklentinin de boş olduğunu anladım. Dünya 3G devi (!) Vodafone bir de sonuna + ekleyip sundu teknolojiyi. Ya telefonlar gerçekten hazır değil ya da içi boş bir teknoloji karşımızdaki. 3G'li telefon almak istiyordum ama ertelemeye karar aldım.

piri.reis

piri.reis

Üye
internet kullanımı nedeni ile sabah hattımdan düşen 66 kontör biraz önce hattıma geri yüklendi.

breaka

breaka

Üye
bn 2 kere kullandım goruntu cok kalıtelı ılmsasada ısımzı gryo yter :D

..escape..

..escape..

Üye
Görüntülü konuşmayı bir kere deneme fırsatım oldu oda yarım saat önce vodafoneda 3G heryerde aksatmadan çekerken turkcellde gidiyor geliyor ve sinyal çok düşük denedğimde görüntü bozuktu.Turkcell ne zman her yere ulaşacak merak ediyorum..Ayrıca Mobil Tvyi waptan izleyemiyorum...

ysr86

ysr86

Üye
Yarım saat kadar önce ilk görüşmemi yaptım ve çok netti. Ara sıra donaklama oldu ama okadarı normaldir.

--------------- Ekleme ---------------

Biraz önce hatıma 1 saatlik ücretsiz görüntülü görüşme hakkı tanımlandığına dair bri mesaj geldi. Mobil Tv yi telefonum desteklemediği için o tanımlanmamış

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
N 73 te mobil Tv programını açınca Bluetooth açılıyo sonrada cihaz bulunamadı dio napcam?

sen telefondaki mobiltv yi açıyosun o teknoloji yok turkiyede turkcelliysen mobiltv yaz 2222 ye yolla gelen linkten programı yukle

victory_nero

victory_nero

Üye
beyler şuan mobil tvden ntvyi izledim kapatıktan sonra paket istesi şansa bak:D

xErKaNx

Üye
Ben n73 kullanıcısıyım ama hic memnun kalmadım. 10 kat hızlı denilen internet malesef waptan bile yavas diyebilirim. Cunki n73 yanılmıyorsam 348 kb hızı var. Yani kısaca 400 kb bulmuyor cok yazık. Googlede mobil arenada oyle yazıyor yani n73 icin fos cıktı. Mobil tv ise beklentilerimin cok altında ve ses seviyesi tam bir fiyasko. Birsuru kotor odeyeceksin kısıtlı kullanacaksın cok yazık. Ayrıca surekli baglantı hatası veriyor. Yani n73 kullanıcısı olarak bosuna heveslendim. Goruntulu konusmayı denemedim. Belki ilerleyen zamanlarda 2g ye geri donerim.

kemal21

kemal21

Üye
Dikili den d.bakırı goruntulu aradım. 10dk konustum. Kontorum gtmedi. Gtmeyecegne dair blgi de gelmemşti... Hayırdır...

beckhamxd

beckhamxd

Üye
Görüntülü Konuşmayi deneme amaçLi yaptım..Gayet GüzeL ses ve görüntüde herhangi bi kesilme , donma vs.. yok..! Telefon modeLLeri 2side N70.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt