Turkcell ile İlk 3G Deneyimi - Siz de deneyimlerinizi paylaşınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turkcell ile İlk 3G Deneyimi - Siz de deneyimlerinizi paylaşınız
Az önce Sayın Moderatörümüz piri.reis ile 3G'yi test ettik.

Görüntü sürekli donuyor net bir şey anlaşılamıyor.
Ses net olarak geliyor fakat görüntü donduğu zaman ara sıra kesilmeler oluyor.

Testlerimiz sürecek :)

• Beğen
Tepkiler: Mr-Trojan ve C01aY

oguziverson

oguziverson

Üye
bilgi için saol bn daha deneyemedim ama inş birazdan

zezu_5

zezu_5

Üye
Ben Turkcellden Deniyorum Fakat Şekebe,Video Aramasını Desteklemiyor Die Bi Yanıt Alıyorum Bunun Sebebi Nedir ?

Tel n95 8gb

piri.reis

piri.reis

Üye
görüntülü konuşmadan sonra 3g aktif iken cepten internete girdim ve internet paketim olduğu halde birsürü normal kontörüm düştü.

tksharmely ile yaptığımız görüntülü konuşmanın ücreti hediye kontörlerimden düştü.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
1 saat Mobil TV hediye dediler ama ben de Mobil TV'yi denerken kontörüm düştü.
3G ile ilgili hiç bir bilgilendirme mesajı yapılmadı.

ysr86

ysr86

Üye
1 saat Mobil TV hediye dediler ama ben de Mobil TV'yi denerken kontörüm düştü.
3G ile ilgili hiç bir bilgilendirme mesajı yapılmadı.
Bende onu soracaktım.

30 Temmuz 2009 tarihinden itibaren, telefonu 3G uyumlu olan, 3G yazıp 2323'e gönderen abonelere, ilk 1 ay boyunca 1'er saat Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV deneme fırsatı.

Diyor. Belkide 30 temmuzdan önce yapanlara vermediler :nono: Bakalım görelim ne olacak ben daha deneyemedim

serbest888

serbest888

Üye
Haftada 2 gün bedavam var. Birisi bugün. Görüşme ücretleri sesli aram a ile aynı olacak dendi. Benim bugün video aramalarımda bedavamı olacak.

oguziverson

oguziverson

Üye
1 saat hediye kampanyası için mesaj gelcek öle okudum turkcell in sitesinde

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
teşekkür ederim ben daha denemedim ama :(

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
Bende daha 3g işareti çıkmadı anlamadım :S

oguziverson

oguziverson

Üye
konuşurken görüntü çok kötümüydü hangi tellerde denediniz sanırım n73 te nasıldı biraz daha anlatırmısın

karkarkara

Üye
Ön kayıt alındığı ilk gün abone olmama rağmen hala 3g ibaresi gelmedi telefonuma.şehir merkezleri dediler ama hala şehir merkezinde bile yok...

geceden beri bunu bekliyorum ama bişey yok ne işdir anlamadım...↲

sinan_290x

sinan_290x

Üye
Bence çözünürlüğü daha yüksek bir telefon da denesin imkanı varsa. Mesela n80 gibi. 3g'm olsa denerdim :(

e_r_EN

e_r_EN

Üye
turkcellden mesaj alan yok galiba 3g görünüyor ama tv özelliği için paket istiyor bukadar kampanyalar yapıldı umarım kısa sürede ücretsiz deneme başlarda deneme fırsatımız olur

oguziverson

oguziverson

Üye
bnde başladı 1 saatlik mobil tv kalite ii değil söliim programda donup duruo seste çok düşük kulaklıkla ii olur belki

e_r_EN

e_r_EN

Üye
mesaj aldınızdamı başladı yoksa direk programda mı gördünüz benm programda paket almamı istiyor (n73 )

@G_ö_r_k_e_m@

@G_ö_r_k_e_m@

Üye
Arkadaşlar benim nokia 6500 slide tel var ama arama yapınca 3g şebeke kapsamı yok diyo ne yapmamı önerirsiniz?

kralxxx

kralxxx

Üye
arkadaşlar 3G yazıp 2323 e tekrar yollayın size ''değerli müşterimiz 3g lisiniz uyumlu cihazınız ile Turkcell 3g kapsama alanında bulunduğunuz her yerde 3g hizini ve yenilikci servislerini kullnabilirsiniz'' diye msj yolluyolar....

omer10da

omer10da

Üye
arkadaslar n 82 ve e71 ile denedik gayet güzeldi özellikle e71 de daha canlı gosterdi biraz n82nin ön kamera kalitesinden olsa gerek ama dedigim gibi pekte fark yok ikiside gayet güzeldi;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt